Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fiatalkori csínyte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatalkori csínytevés, vagy szexuális próbálkozás?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a 42 éves férjemet egy 17-18 éves lány hívogatta, nem szólt bele, visszahívó sms-eket kért. sokszor én hívtam vissza, csak ugye eddig nem tudtuk, hogy ki az.

Egy tanyát vettünk és ennek kapcsán volt 2-3 alkalom, mikor találkoztak, mert ő a húga a nőnek, akitől vettük a tanyát.


2011. dec. 22. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

LOL, ezt még TE sem gondoltad komolyan gyökér -.-"


légy féltékeny egy 17éves lányra:DD

2011. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla, az nem jelenti azt, hogy nem csaltak meg.
2011. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy egy 17-18 éves lánnyal megcsalt, miközben kisgyerekünk van, dolgozik és velünk van szinte mindig a munkán kívül?

Egyébként igazad van, de én nem gondolnám.

2011. dec. 22. 17:42
 4/13 anonim válasza:

Ki tudja... Én 19 éves vagyok és engem az angoltanárom "zaklat", akinek felesége és 2 gyereke van. Többször írt facebookon, hogy tetszem neki, sőt felajánlotta, hogy kielégíti a szexuális vágyaimat...

Én a helyedben mindenképp beszélnék ezzel a lánnyal, vagy legalábbis a pároddal, hogy ez most mi a fene akar lenni. Elég fura, hogy hívogatja...

2011. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szóval nem minden esetben jelent valamit az, hogy valakinek családja van.... :/
2011. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csakhogy nem hülye, nem mondja meg, azt mondja tévedés volt, fogalma sincs.
2011. dec. 25. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor most miért is tetted fel a kérdést?
2011. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tippeket vártam, mondjuk olyanoktól, akik szórakoztak már ás emberekkel telefonon.
2011. dec. 26. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Cseréljétek le a telefonszámot, vagy egyszer amikor visszahívod akkor kérdezd meg, hogy mit akar tőletek.
2011. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kiccsaj biztos bepróbálkozott.
2011. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!