Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet rá esély, hogy ezek után összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel összejárunk szexelni. Ráadásul úgy kezdődött az egész, hogy én pénzt ajánlottam neki az elején csak, hogy eljöjjön velem, mert annyira tetszik. Pár alkalom volt, amikor elfogadta de mostanában már ő hív inkább. Mostanában sokat gondolkozok azon, hogy milyen lenne, ha járnánk. Szerintetek van rá esély, hogy ezek után összejöjjünk? Meg egyáltalán, hogy mondjam el ezt az egészet neki?


19f/19l


2011. okt. 23. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
persze,hogy ő hív,mert tuti a lóvé.
2011. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy hülye vagy, amiért fizettél neki, ő meg nagy k*rva, amiért elfogadta. Szerintem rád itt már semmi jó nem vár.
2011. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háátt végül is...ha beleszerettél akkor IGEN..de ha csak arról van szó ,h jó vele a d**ás akkor NEM..
2011. okt. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a dugásról van szó, hanem arról, hogy jól érzem magam vele. Nem csak dugni szoktunk azért, mostanában sokat beszélgetünk, kiöntjük egymásnak a lelkünket. És elég sok dologban egyformán gondolkozunk. És megkedveltem őt és simán el tudnám képzelni őt barátnőmnek.
2011. okt. 23. 01:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak simán mondd a szemébe, hogy amiért mostanáig kapta a fincsi ropikat, ezentúl FREE-ben menne... Természetesen csak a "szerelem" nevében mindezt persze... Ő nem egy ilyen alkatú lány fogd már fel végre!!! 19/F
2011. okt. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 loverbitch ***** válasza:
Egyáltalán miért ajánlottál pénzt neki? Én is csak azt tudom mondani, mint az elődeim. Felejtsd el!!! Üdv: l.
2011. okt. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!