Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az osztályfőnö...

Mi lehet a baja az osztályfőnökömnek velem és más gyerekekkel mostanság? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Tavaly még teljesen normális volt,tök kedves volt,mindenki véleményét meghallgatta,akármilyen is legyen az a vélemény,szükség esetén segített(nekem amikor egyszer 40 fokos lázas voltam gyümölcsöket küldött).De nyáron meghalt a férje,és azóta teljesen máshogy viselkedik.Nem kiabál meg agresszív,de rám,és kb.majdhogynem az egész osztályra "pikkel".Ha olyan véleményt akarsz elmondani neki,ami sulival kapcsolatos,meg se engedi hogy elmondd.Valamelyik nap elég durva,sértő szavakkal illetett engem egyik osztálytársam.Persze az ofő egyből leszúrt engem,hogy:"Mert én mindig mindenkit provokálok!".

Egy szóval nem provokáltam a másik gyereket,ő mondott rám brutálisan sértő,undorító kifejezéseket!

Ráadásul minden gyereket meggyanúsít azzal,hogy valamilyen lelki problémája van!Velem ilyet mondjuk még nem csinált,de kb.6 másik gyerekkel ezt már megtette.Félévi osztályzásnál is ilyeneket mondott másoknak:"Tudom,hogy lelki bajaid vannak,meg otthon is vannak problémáid stb."

Olyan emberekre mondta ezt,akiket 100%-ig ismerek,legjobb barátaim,és a szüleiket is ismerem,és egyikük sem agresszív,és a barátaimnak sincs semmilyen lelki baja.

Plusz,van egy tanár,aki mindenkit piszkál,meg eléggé durván csúfolja a gyerekeket(engem is ok nélkül gúnyolt).Én ezt szóvá akartam tenni az osztályfőnöknek,de persze le lettem támadva,hogy én ne áskálódjak a tanár ellen.Tavaly mindig meghallgatta mindenki véleményét,és próbált is segíteni a gyerekeknek ilyen ügyekben.

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett,rövidebbre nem tudtam fogni.


13/F


2012. jan. 6. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Neki van lelki problémája, azt vetíti rátok ki.
2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam,de miért a gyerekeken tölti ki?Akkor menjen mondjuk meditációra,vagy hasonlók,ahol meg tudna nyugodni.Velem is történt egy szomorú,megrázó eset,mégsem a haverokon,rokonokon töltöm ki.
2012. jan. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!