Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reptéren a sima csomagot is...

Reptéren a sima csomagot is átnézik? (lent)

Figyelt kérdés
Ha mondjuk európán belül repülök, és nem a kézipoggyászba, hanem a sima utazótáskába teszek egy vagy max két doboz cigit, azt kivetetik? vagy egyáltalán átnézik azt a csomagot? Mert a kézipoggyászt azt tudom, hogy átnézik, meg alapból nem is lehet se cigit se alkoholt felvinni a gépre, na de mivan a sima csomagokkal?
2012. jan. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A becsekkolásnál a feladott csomagot ott előtted nem nézik, de biztos átmegy szűrésen ugyanúgy, mint a kézipoggyász...
2012. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
átnézik,de kézibe is vihetsz cigit nem kell azt eldugni,én rá is gyújtottam a budiba becsekkolás után mikor 5 órát késett a csöves wizzair,de nem annyira fogják szigorúra a dolgot mint kézinél,hisz nem veled utazik szóval benne lévő cuccokkal nem tudsz kárt tenni senkiben,persze ha nem egy távirányítású pokolgépet viszel benne azt az úgy is kiszúrják.
2012. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!