Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek, nagyon fog fájni, ha a...

Félek, nagyon fog fájni, ha a hörcsögöm meghal. (többi lent). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy beteg a höri. Kihullott a szőre a füle alatt. Az előző hörcsögöm is ebbe halt bele, őt elvittük állatorvoshoz. A doki azt mondta, hogy gombás fertőzése van és adott krémet. Az viszont úgy legyengítette, hogy nem csinált semmit, majd szépen lassan meghalt. Tartok tőle, hogy most is ez a baj. Állatorvoshoz épp ezért nem merem elvinni, mert az előzőnél is hetekig sírtam. Félek hogy meghal. Olyan tehetetlennek érzem magam, szeretném ha nem menne el, de szerintem meg fog halni. Fel tudom magam erre készíteni?
2012. jan. 7. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2012. jan. 7. 17:54
 2/9 zkriszti3 ***** válasza:
Te még nem találkoztál a halállal , ezért nagyon nehéz lesz feldolgoznod. Fehér egerünk halt meg, kislányom sokáig nem tudott róla beszélni. Még most is álmodik róla. Leírásod alapján ugyanaz volt a mi egerünk baja is. Olyan emberrel kell beszélned aki legalább hasonlóan érez az állatok iránt mint te, ha kibeszéled a fájdalmad könnyebb lesz egy kicsit.
2012. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt értem. De nincs ilyen személy az életemben.
2012. jan. 9. 15:02
 4/9 zkriszti3 ***** válasza:
Hogy van a hörcsögöd ? Hogy bírod ?
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem javul, nem rosszabbodik. És rettentően vagyok. Tudom, hogy csak egy höri, de akkor is sokat jelent nekem!
2012. jan. 10. 17:32
 6/9 zkriszti3 ***** válasza:
Akit szeretsz az nem csak, az írásod is bizonyítja, hogy mennyire szereted őt.
2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2012. jan. 12. 15:33
 8/9 anonim válasza:
0%

Akkor keseredj el,ha közeli hozzátartozóid hunynak el,akiket szeretsz,EMBEREK!És nem holmi rágcsáló egerek!

Amúgy az állatok döglenek,nem halnak.Túl sokra tartanak egyesek

manapság egy-egy állatot,TÖBBRE mint egy EMBERT:)És ez a szomorú,nem az hogy,megdöglik egy patkány...

2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
84%
Szerintem minden állatban több szeretet van mint egy emberben, és te vagy a patkány.
2012. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!