Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság már csak annak lehet jó barátnője, aki játsza az agyát, pletykálgat, és 0-24 -ben Facebookon lóg? Hogyan tudnék barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Van (vagyis mostmár csak volt) egy barátnőm, akivel régebben a legjobb barátnők voltunk. De mára ő is megváltozott. Csatlakozott azokhoz a lányokhoz, akik játszák az agyukat, rinyálnak, közben a seggük is ki van nyalva (már megbocsássatok a csúnya szavakért :P), pletykálnak, teház egyszóval szánalmasan viselkednek. Szerintem undorító, hogy az ilyeneknek a suli ÖSSZES tanulója a "barátja", miközben egymás között meg azt beszélik, hogy "fú XY hogy meghízott!" Szerintem iszonyat, hogy ha egy ilyen lány kiírja FB -n, hogy "megyek szarni", 250 ember belájkolja. Próbáltam mással is barátkozni az osztályból, dehát a legtöbb lányt nem tudnám elképzelni mint LB -t. Miért van az, hogy manapság már szinte csak az lehet jófej, és annak lehetnek barátai, aki játsza magát, szánalmasan viselkedik, 0-24 -ben Facebookon lóg, és - bocsánat- elkurwul?
2012. jan. 9. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy baromi nagy igazság...nem értek miért fejlődik erre a világ. Lassan nem lesz annyi sarok mint k*va.
2012. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 brunya kapitány válasza:
Hát ez az. meg az miért menő ha oda írja a nevéhez hogy Csak egy .... meg ilyeneket?
2012. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!