Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak: viseljem el...

Mit csináljak: viseljem el őket, vagy szakítsam meg a barátságokat? Köszönöm annak aki veszi a fáradságot, és elolvassa.

Figyelt kérdés

Ez a történet 3 barátnőmről szól. Most nevezzük őket A,B,C...

A-val már általános 1. osztályában legjobb barátnők lettünk, de egy emlékezetes incidens miatt már nem bíztam meg bennne annyira, hogy Bffm maradjon...

Idők multával színre lépett B, aki A új legjobb barátnője lett A-nak. Nagyon jószívű, kedves lány.

((C,A osztálytársaim voltak.))

Mikor C és én egyedül maradtunk (A,B lettek nagyon jóban, és nem igazán foglalkoztak velünk)valahogy egész jól kijöttünk. Mikor elindultunk szorakouzóhelyekre -mégse mennyünk ketten- A,B is velünk tartottak... Idővel a volt legjobb barátnőm: A, nagyon megváltozott... :( :

- C-t révette olyan dolgokra, amit egyedül nem tett volna meg:

-mély dekoltázsú, pántos felsőbe járt, ha jött valami ingben, A azt levettette vele azzal, hogy az nem elég sexy

((C egy szégyenlős lány, aki ismerősök között tudott csak kibontakozni))

A és B 10m előttünk mennek, de mikor odaérünk a szórakozó hely elé, bevárnak minket, és belögdösnek minket azzal, hogy mi mennyünk előre... (de ők nem voltak képesek megvárni minket)

Szoknyába jönnek, de a bejáratnál pedig nem mernek bemenni, mert JAAJ, ők szoknyába jöttek. (közben C-nek pedig adják a tanácsot, hogy hogyan kell öltözködni :/)

-adják a nagy pasizós nagymenőt, közben pedig én megyek oda a fiúkhoz, és mint az ovis, átadom az üzenetet...(közben C-nek pedig adják a pasizós tanácsokat)

-A rengeteget hisztizik... Ahányszor mondok neki valamit, kiakad rajta, aztán pedig jön bocsánatot kérni, szerencse, hogy B ott van és kordában tartja...


- A talált egy bandát, ami pont 3 fickóból állt... Hát persze, hogy A,B,C is mind onnan talált pasit...

- megkérdeztem C-t, hogy ki is az az alak (C-nek van persze van már szimpátiája) azt mondta, hoz ez semmiség... ott volt, jó képű, hát akkor miért ne?... Nagyot csalódtam C-ben, és mérges lettem A-ra, mert csak ő eröltette C-re, hogy pasizzon... C nagyon megváltozott...


Ebben a történetben A-ra vagyok mérges, mert saját magára szeretné formálni C-t... B és C még kedvesek számomra, de ha összeveszek A val elvesztem B barátságát... Tudom, komplikált, de nem szerettem volna neveket kiírni... Mit tegyek? Halgassak, és tűrjem A-t, vagy szakítsam meg a kapcsolatom velük?.... Köszönöm!


2011. ápr. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megsérteni de mindhárom barátnőd egy kis tinipi*a lett. ismerkedj új emberekkel, csak ezt tudom tnácsolni. vagy beszélj velük.
2011. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg... Lehet, hogy csak én látom ilyen vészesnek a helyzetet... Lehet, hogy én nem nőttem fel 16 éves létemre, hogy normálisnak tartsam az ilyesmit (pasik, dekoltázs...)... xp

Ismerkedek új emberekkel is, de ők azok akik tényleg úgy közel álnak hozzám. Túl régi ez a barátság, hogy ez miatt tönkretegyem... Ha beszélek velük, biztosan megútálnak, vagy ilyesmi... Van esély arra, hogy tudassam velük az álláspontom, de úgy hogy ne igazán sértsem meg őket? Gondolom B-t és C-t...

2011. ápr. 26. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

ha igazán a barátaid, azok is maradnak. ha megsértődnek, csak mert normálisan beszéltél velük, nm igazi barátok.

akkor beszélj vlük, amikor A nincs velük. mondd meg nekik hogy eléggé megváltoztak mostanában, de azt hogy A miatt, azt ne mondd, mert ha elmondják A-nak, A azt mondja nekik majd, hogy ne barátkozzanak veled.

mondd hogy hiányoznak az esték amikor átmentetek egymáshoz és beszélgettetek, stb, de mostmár nincsenek ilyenek, csak buli-pasik, és hogy kicsit tökre más lett a helyzet..

2011. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazad van. Tényleg ezt kellene tennem. C-nek már mondtam, mi a véleményem A-ról, meg hogy idegesít. Nem nagyon érdekelte, szerintem... Aztán terelte a témát...-.-

2011. ápr. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!