Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futár jöhet sima autóval is?

Futár jöhet sima autóval is?

Figyelt kérdés

1 órája csöngetett egy pasi,csomaggal a kezében, de én még köntösben voltam és nem akartam így beengedni. Gyorsan felöltöztem, de ő addigra elment, és akkor láttam hogy egy sima személyautóba ült be. Futárlogó és olyan ruha se volt rajta, Magyar Posta meg ugye nagy zöld autókkal közlekedik. Rendelni elvileg nem rendeltem semmit és párom se, ha még egyszer jön a futár, ti beengednétek? (már felöltöztem)


Lehet hogy kicsit paranoiásan hangzik,de manapság már nem lehetni és máskor a GLS hagyott cetlit és fel is hívott,ahogy a posta is.


2012. jan. 10. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A GLS még nem, de kisebb futárszolgálat szokott jönni személyautóval is (főleg kombi, vagy pl Corsa Van, ilyesmivel).
2012. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaki beszokta engedni a futárokat?

:)

Ha nem vársz küldeményt attól még érkezhet ez, az amiről az ember meg feledkezik vagy nyertél valamit vagy csak szívességből küldenek valamit.Mindenesetre csak meg kell kérdezni hogy mit hozott,ha semmit akkor el kell hajtani a csába, és semi fizetős dolgot ne vegyél át(amiről nem tudsz).

Amúgy ritka esetekben a pizzafutár is a saját autójával dolgozik,meg kisebb cégek(kozmetikai cuccokkal,vagy mlm)

2012. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!