Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abban az estben, ha a cégnél...

Abban az estben, ha a cégnél Én mondtam fel, jár-e ÁLLÁSKERESÉSI JÁRADÉK?

Figyelt kérdés
Többször át helyeztek ,egyik területről a másikra a végén napi 4 órát utaztam ,ezért váltam meg a cégtől.
2012. jan. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :(
2012. jan. 10. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem 3 hónap után jár ilyenkor a járadék,azért regisztráltasd magad,azzal nem ártasz senkinek.Miért nem rugattad ki magad?Vagy elmenni jó hosszú betegszabira ,addig máshol is tudsz körbenézni.Legközelebb ilyen van akkor részegen menj be és hányj a főnök asztalára :)
2012. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogosult vagy, nem feltétele, hogy neked mondjanak fel.


Nemzeti foglalkoztatási Szolgálat honlapjáról:


Ki jogosult álláskeresési járadékra?


Az a személy, aki:

álláskereső, és

az álláskeresővé válását megelőző három éven belül legalább 360 nap jogosultsági idővel rendelkezik, és

megváltozott munkaképességű személyek ellátására nem jogosult, továbbá táppénzben nem részesül, és

munkát akar vállalni, de önálló álláskeresése nem vezetett eredményre, és számára az illetékes munkaügyi központ kirendeltsége sem tud megfelelő munkahelyet felajánlani.

2012. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ez egy jó ötlet,már a lerókázás!!!!!!!!!!


8-9 hónapot töltöttem ennél a cégnél,akkor elvileg valamire jogosult vagyok,jó lenne.....a héten utána járok!

Bár ez lett volna az utolsó ,amit intézek,mert bíztam benne,hogy találok melót,de még semmi visszajelzés....

2012. jan. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!