Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha illetékt...

Zemen kérdése:

Mi a teendő akkor, ha illetéktelen személy feltöri az e-mailemet? A benne található beszélgetéseket ellenem, ismerőseim ellen fordítja, megsérti személyi jogaimat.

Figyelt kérdés
Milyen büntetés róható ki rá és mi az eljárás ezügyben?
2012. jan. 12. 23:38
1 2
 1/15 Vadmeggy ***** válasza:
Egy olyan verés leginkább, ami után szívószállal fogja enni a paprikáskrumplit.
2012. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozhatsz a rendőrséggel, de szerintem nem sokat fognak foglalkozni az üggyel.

Én azt mondanám, hogy valami hasonló dologgal kéne kedveskedned a számára.

Ha nem jön össze akkor marad a verés, de csak óvatosan.

2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Vadmeggy ***** válasza:
Okosan is rá lehet valakire ilyeszteni! Pár havert összeszedtek és amikor tudjátok hogy egyedül van símaszkban kicsit megcsapkodjátok. Tudom, hogy elég féreg módszernek tűnik, de a rendőrség csak arra van, hogy bírságoljon, téged leszarnak.
2012. jan. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen, erre is gondoltam, de nem mennék sokra, egy hivatalos út kéne.
2012. jan. 12. 23:58
 5/15 Vadmeggy ***** válasza:
9%

De nincs hivatalos út! Bizonyítani nem tudod. Ő meg kiröhög.

Ha nincs semmi fegyvered ellene, akkor vagy megdumálod vele, vagy harcba szálltok! Vagy tisztázod a beszélgetéseket az ismerőseiddel, hogy ne tudjon visszaélni vele.

2012. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy ne lenne rá hivatalos út.

nap, mint nap találkoznak az emberek a világon ilyen taplókkal, biztos nem én vagyok az első, biztos van rá már egy mód, hogy hogyan lehet ennek véget vetni a verésen kívül.

a gépén megtalálhatók azok a tartalmak, amelyeknek jogtalanul jutott a birtokába...

2012. jan. 13. 00:07
 7/15 Vadmeggy ***** válasza:
22%
De te mégis milyen álomvilágban élsz, hogy szerinted a rendőrség vagy bárki ráér ellopott beszélgetések után nyomozni?
2012. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én egy szót se írtam a rendőrségről :)
2012. jan. 13. 00:18
 9/15 Vadmeggy ***** válasza:
de mégis milyen hivatalos úton akarod lerendezni?
2012. jan. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem tudom, ezért kérdeztem itt meg, hatha valaki megfelelő válasszal tud szolgálni.

valami jogszabály csak van rá... vmivel csak büntetik, vmit csak lehet tenni.

tegyük fel, ha az illető más országban lakik, hiába fenyegetem veréssel, nem vagyok ukrán maffia, hogy legyenek embereim mindenhol a világon...

2012. jan. 13. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!