Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS! Regisztráltam egy...

FONTOS! Regisztráltam egy fórumon, kaptam egy válasz e-mailt hogy: "lehetséges hogy az üzenetet nem a köv. Személy küldte: blabla@gm.com A linkre nem merek rákattintani és addig a fórumon nem tudok regisztrálni. Mi a teendő? Adathalászat bejelentése?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:08
 1/6 A kérdező kommentje:
*ilyennel még nem találkoztam, fontos lenne
2011. aug. 16. 23:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te küldted ( vagyis te vagy a blabla@gm.com ), akkor nyugodtan kattints. Milyen adathalászatról írkálsz? Ezt a kérdést minden regeléskor megkérdik, hogy valóban te vagy, aki küldte, vagy csak szórakoznak, a te címedet megadva.
2011. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, már regisztráltam, inaktív vagyok, akkor leszek aktív ha a linkre rákattintok. A blabla@gm.com nem én vagyok hanem a levél küldője. ilyet most látok először
2011. aug. 16. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az adott oldal védelméhez tartozik. Kiszűrve a reg robotokat illetve a hülyegyerekeket akik mások nevében regisztrálnak.

Kb annyi szokott lenni a szöveg, hogy "ön regisztrált az x oldalra. Kérjük kattintson az alábbi linkre, hogy érvényesítse regisztrációját.

Ha nem ön a regisztráló akkor levelünket vegye tárgytalannak. Vélhetően egy ismerőse tréfálta meg."


Az x helyén elég jól azonosíthatóan, vagy a küldött email alján azonosíthatóan ott van az oldal neve. Erről el tudod dönteni, hogy ez az a levél amit említettek a reggeléskor vagy sem. Erről az email-ról a regisztrációkor olvashatsz is.

2011. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
probléma megoldva
2011. aug. 17. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ez a Gmail szokott figyelmeztettni mikor nem rendesen küldik a mailt, másik szerverről, csak hozzadobja az automata hogy ez a küldő. Gmail ezt észreveszi és inkább figyelmeztett.. Ennyi..
2012. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!