Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni pénteke...

Mit szoktatok csinálni péntekenként? Ma este mit csináltok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazajövök az iskolából és kitakarítom a lakást. Utána netezek vagy megnézek egy filmet, pihenés céljából. Este megfürdök és lefekszem aludni... :)
2012. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lassan indulok dolgozni :)
2012. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazajövök a suliból, utána ha kell, akkor kitakarítok, utána pedig fejlesztem tovább a beatbox tudásomat, ez általában olyan fél vagy 1 óra gyakorlást jelent, utána pedig a helyzet adja, hogy mivel ütöm el az időt. De ez általában a tévézés, vagy a netezés.
2012. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában bulizni, de mostanában nincs rá hangulatom, így ráhagyom, így csak döglök itthon.. Te mit szoktál péntekenként csinálni kérdező?
2012. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
melóból hazajövök, főzök, takarítok. később kis pihi, aztán este koncertekre szoktam menni, de ma nem lesz semmi jó, úgyhogy filmet nézek és alszok :)
2012. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában péntek estére már eléggé hulla vagyok. Pihenek, filmet nézek, zenét hallgatok, a hobbimmal foglalkozom, olvasgatok, fürdök egy jót...

Most például (ne nevessetek ki XD) egy sapkát horgolok magamnak, mert végre találtam szép fonalat.

2012. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma suliban volt egy kisebb lélegzetű vizsgám és haladtunk tovább az anyagból (1 hét múlva ebből a tárgyból 2 papírt írunk, mert kinyígták a többiek, hogy toljuk már el).

Próbálok rájönni, hogyan kéne megvágni egy videót, filmet nézek, zenét hallgatok, aztán megyek aludni.

2012. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire itthon, net, tévé, esetleg nasi. Ma nagyon boldog vagyok, mert ma végeztem a tanulmányaimmal, megvan az államvizsga! Pár hét és a kezemben lesz a papír :)) Bocsi, de nagyon boldog vagyok
2012. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában párommal vagyok, és az utolsó busszal hazajövök.

De tegnap karaokezni voltunk reggelig, úgyhogy azt hiszem, hogy aludni fogok, mert éjjel egy percet sem aludtam:D

2012. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok, 8as gratulálok!!!!:):):)
2012. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!