Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Nem tudok...

Mi tévő legyek? Nem tudok választani két barátom között.

Figyelt kérdés

van két barátom. egy osztályba járunk. Az egyikkel (fiú) már 2 éve nagyon jó barátok vagyunk, a lánnyal pedig 1 éve(vele már 8 éve vunk osztálytársak).

A lány tavaly még egy rib.nccal barátkozott, és tőlem elnézést kért, azóta kölcsönösen megbízunk egymásban. a gond, hogy a fiú és a lány barátom nagyon utálják egymást, egy folytában beszólogatnak egymásnak, pedig ha vmelyik kezdeményezi, akkor csak hülyeségből mondja, nem komolyan. és ma is rengeteget veszekedtek facebookon ott oltogatták egymást meg minden és én mondtam nekik, hogy beszéljék meg, mert nekem elegem van már ebből, és már eléggé ki készítenek, de mind két óvodás folytatják tovább, nem értik meg... leginkább a fiú. mondtam a nekik, h jövőhéten beszéljék meg, én addig másokkal lógok szünetekben, de a fiú azt mondja ez értelmetlen és nem fogja kezdeményezni, és ha "kibékülnének is" csak az én kedvemért tennék. a lány bele egyezett, de nem tudom, h megfogják-e beszélni. minden esetre nekem mind2 nagyon fontos, mert náluk jobb barátokkal tényleg nem tudott vna megáldani a sors, imádom őket, csak egyfolytában marakodnak, és már nagyon utálom ezt, kikészítenek. mit tehetnék?


2012. jan. 14. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz választani, akkor egyiket sem szereted eléggé ahhoz, hogy ő legyen az igazi.


Az igazinál nem fog kérdés felmerülni. Valahol máshol van a a te nagy Ő-d! Ez 100000000000000%

Hagy a fenébe mindkettőt!

2012. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de mind2 a legjobb barátom, és nem tudom, hogy mi lesz így. nem akarom őket hagyni, mert velük tényleg voltam jóban és rosszban is már eleget. és megbízok bennük. :(
2012. jan. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!