Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani közülük.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani közülük.2 fiú van: az egyik a volt barátom, a másik a jelenlegi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig életemben nem csaltam meg senkit, most meg vissza-vissza megyek a volthoz, de csak csókolózunk.A mostaniba nem vagyok szerelmes, de szeretek vele lenni, és nagyon jó vele a szex. A volt barátom még mindig nagyon szerelmes belém, és én is érzelmileg kötődöm hozzá.Kettőjük közt vergődöm. Tudnak egymásról, de a jelenleginek nem mondtam el, hogy csókolóztunk, mert akkor nyilván soha többé nem látnám, és közben tudom hogy ez gerinctelenség, és nagyon mardos a lelkismeretem, de már vagy két hónapja ez megy, és egyszerűen nem tudok dönteni.
2009. nov. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy voltam!!!!!!Hidd el az ex nem ér annyit!!!!!!!!annak már vége,koncentrálj a mostanira!Én örülök neki hogy nem hagytam el a páromat mert tudom hogy jól cselekedtem!!!!Ne csinálj hülyeséget!
2009. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy együtt a mostani barátoddal? Miért lett vége az exeddel annak idején? Hány évesek vagytok?
2009. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a mostani barátom 22 éves, én 23 vagyok az ex 27. Az exemnek én voltam az első szerelme, de egy fesztiválon összecsókolózott egy lánnyal, részegen, és csak pár percig tartott, utána megbánta és másnap beavllotta, de én elhagytam, mivel amúgy is folyton attól rettegtem h megcsal.Majdnem másfél évig jártunk.

A mostani fiúval egy hónapja vagyok együtt, ő nagyon mélyérzésű, és ezért érzem magam egy szemétnek.

2009. nov. 7. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz ügy...Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, a szívem az exhez, az eszem pedig a mostani barátomhoz húz. Egy hónap mondjuk nagyon kevés sztem, ha eddig nem érzed azt, hogy kezded megszeretni a mostani barátod, akkor már nem is nagyon fogod, főleg, hogy az ex képben van. Én vagy várnék még egy kicsit, vagy elmondanám őszintén a mostaninak, hogy nem vagy biztos az érzéseidben, egy kis szünetet akarsz, és akkor látod, hogy hiányzik-e a mostani párod vagy nem.
2009. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is másfél év után szakítottam a barátommal, azóta eltelt 2 hónap és most 2 hete járok valakivel. Úgy érzem hogy még nem szeretem a mostani barátomat, inkább az exemet. Az exem próbál is visszakapni de nem hagyom neki, mert tudom jobban járok a mostani berátommal minden szempontból. Szerintem Te is tegyél igy, hidd el, ha a mostani barátoddal minden redben van, kedves veled, és még helyesnek is tartod, akkor egy idő után úgyis belészeretsz...:)
2009. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont az ellenkezőjét mondom mint az eddigiek. én visszamennék az exemhez mivel azt írtad hogy még kötődsz hozzá és ő is hozzád. ráadásul tudnál a mostanival tovább lenni úgy hogy ennyi mindent eltitkoltál előle?

18L

2009. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!