Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelent valamit, vagy csak...

Jelent valamit, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Fura álmom volt az éjjel. Egy új, nagyobb család tagja voltam, ahol az apuka meghalt. Sokmindenre nem emlékszem, de nem is fontos. A végén az egyik "testvérem" azt kérdezte tőlem, hol a papa. De még ez előtt láttam valamit, két másik "testvérem", egy lány meg egy fiú flörtöltek. Nem tudom mire vélni ezt az álmot. Nem is gondolkodnék rajta, ha face-en nem lenne nekem is egy fiú "testvérem"... Attól tartok, hogy a tudat alattim akar valamit üzenni, amit eddig nem mertem kimondani, vagy csak simán túl komolyan veszek egy álmot :)) Ha valakinek valami megjegyezni valója van, akkor hajrá. Ám már le1rni is jól esett, kiadtam magamból. L 2o
2012. jan. 14. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az álmokban. butaság.


Vagy néztél valami hasonló filmet, ahol valaki meghalt, vagy ilyen járt napközben is az eszedben.

Az álmok a nappali gondolatokból és a tudatalatti gondolataidból adódnak. Régen én például sokszor azt álmodtam, hogy repültem. Viszont akkortájt volt egy film is ahol repült a kislány.


Nincsenek üzenetek. Régen üzent Isten álmokban. Ma már nem teszi.


Ha tudományosan nézed meg, akkor az álmok a tudatalattidból adódnak.


A jósok és a bűbájosok azok, akik azt mondják, hogy jelent valamit. De a Biblia azt mondja, hogy került a jósokat és bűbájosokat, mert a démonokkal vannak kapcsolatban.


Szóval butaság! A tudatalattidba ilyenek jártak. A tudatalatti pedig te magad vagy! Nem üzen semmit. Szerintem csak "beképzeled".

2012. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ez most jól helyretett :)
2012. jan. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!