Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindíg beképzelem hogy kiröhög...

Mindíg beképzelem hogy kiröhögnek, kibeszélnek, mindig figyelem hogy ki miről beszél körülöttem, mert ha nem akkor azt hiszem rólam van szó, mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Elég idegesítő ...pl buszon ha elöl ülök ha vki hátam mögött nevet, azt hiszem h engem nevet ki.. van még pár ilyen dolgom de már nem bírom..
2011. szept. 24. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Üldözési" mánia....

Tudod mit,tojjál mindenkire és is ezt csinálom!Én azt utálom,ha pl. buszon v. villamoson báááámulnak.Ilyenkkor elkezdem én is nézni őt és rögtön elforditja a fejét:D Mások főleg idegenek véleménye teljesen hidegen hagy!!!!Élj Te is valahogy igy;)

2011. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, mindíg megpróbálom csak valahogy nem megy hogy figyelmen kívül hagyjam, mert nincsenek nagyon barátaim sem és ugy érzem mintha mindenki ellenem lenne, és már sokszor addig jutok h olyan ideges leszek h behúznék valakinek..:(
2011. szept. 28. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám.Megkérdezték:azt hiszed mindenki veled foglalkozik?Nem hiszem azt.Ezután ha lassan is de elmúlt ez az érzés.
2011. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez de jó :D
2011. szept. 29. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan így vagyok de kajak.. azthittem cssak én lehetek ennyire hülye hogy azthiszem .

dejóó:D amúgy az a legjobb hogy szarjál rájuk és késsz halgass zenét ilyesmi..

2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudok szarni rájuk mert szeretem tudni mi történik körülöttem.. nemtudom mért...persze szoktam zenét hallgatni, csak van mikor már azt is unom, vagy nem megoldható...de jó hogy látom hogy nem csak nekem van ilyen hülyeségem :D
2011. szept. 30. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ja ez rám is vall hogy szeretem tudni mi történik, de érdekes körülöttem senki más nem ilyen.

legyél biztos magadban pl amikor elmész otthonról nézd meg a tükörbe hogy minden oké. aztán indulhatsz:D a gond már biztos nem veled van :D

2011. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vakon készülődök,mert ha bele néznék a tükörbe el sem indulnék.
2011. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ajjj. :'DDD
2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jah nha jobb nem belenézni:D de amúgy tényeg jó meggyőződni róla, de aztán beképzelem és elkezdek filózni h van amit talán nem vettem észre vagy valami ..:D
2011. okt. 2. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!