Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok róla, hogy vissza...

Hallottatok róla, hogy vissza lehet menni a múltba? A rádióban hallottam egyik reggel. De sehol sem találom a neten. Valaki megtalálta esetleg?

Figyelt kérdés
Egyik reggel volt a rádióban, hogy megcsinálták hogy pár másodpercre vagy talán izedmásodpercre vissza tudtak menni a múltba. De sajnos későn hallottam meg, és interneten nem találom sehol. Valaki hallott róla?
2012. jan. 14. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt van a 27-es rész ha nem találjátok:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez azzzzzzzz!!! :)))
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És ez az amit ajánlok még. A féreglyukon át:

***** (ez már nagyobb volumenű utazásról beszél - kicsit nehezebb felfogni a mai aggyal. Mármint értem, de egy kicsit hihetetlen. Érdekes. Tudományos!)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

ez mid haladzsa, bár lehetne de nem így, a féreglyuk egészen más mint az idöutazás, a féreglyuk azt jelenti, hogy az egyik naprendszerböl a másikba jusunk el.

de nem ez a fura, lenne valaki egy ólyan személy, aki el tudná nekem mondani azt, hogy ha nem lehet vissza menni a multba, akkor miért lehet e féléket látni? https://www.youtube.com/watch?v=zpXLD9TrOgo

ezt modjátok el valaki nekem?

2014. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
lehet csak pusmogott, ha lehetséges is az idoutazás akkor se 1900-as évek elején...hidd el nem mot mit csinál de sztem biztos nem az amit te hiszel
2016. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!