Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák! Milyen az élet...

Ikres anyukák! Milyen az élet 2 babával? Hogy telt az első pár hónap?

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyémek 13 hónaposak.

Első babák. (és utolsók)Még most sem könnyű, mindgi tanulni kell valami újat!

Nehéz összehangolni a két gyerek napirendjét. Ha meg sikerül, be kell tartani, különben zombi leszel.

Kell a segítség, anélkül igen nehéz!

Egy babával is az ember megkattan, de kettővel...Gondolj bele!

Ikreid lesznek?

2011. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,ikreim lesznek,de egy picit félek attól,hogy nem fogok velük boldogulni.

Segítségeim biztosan lesznek,de még így is félek.

2011. dec. 21. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Először is, gratula!

Nekem 10 hónapos fiúpárosom van. Mindenki azt mondja,nekem vannak a világon a legjobb babáim, meg milyen kiegyensúlyozottak, stb... Ez így is van,de azért 2 egykorú baba az bárhogy is van,embert próbáló. Én vagyok itthon velük, és bizony bármennyire is tüneményesek és "jó babák", ők is rosszalkodnak, ők is tudnak akár egyszerre is hisztizni,stb. Szóval ezt csak én tudom, én élem át. Viszont azt látom,hogy van aki 1 babával is többet küszködik:) A lényeg: Neked is lehetnek olyan babáid,akikkel könnyebb kialakítani a napirendet, de ezt nem tudhatod előre. Az biztos,hogy a nyugodt terhesség sokat jelent.

Az első 3 hónap volt nekem nagyon kemény,azt túl kell élni:) Onnantól viszont sztem könnyebb, bár az igazsághoz hozzá tartozik,hogy nekem kb. onnantól kezdték mind2en átaludni az estéket. Ez sokat jelentett,mert akkor hiába kell egész nap pörögnöd,azért este csak alhatsz.

Én mindig azt mondom,ha megkérdezik, nehéz-e az ikrekkel, hogy nem tudom milyen eggyel:)

Nekem sokkal több bosszúságot jelent az,hogy nehezebb velük kimozdulni meg ilyenek...de erre fel kell készülni, nyilván az is számít milyen helyen laktok!

Mennyi idős terhes vagy? Tudod a nemüket?

2011. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, pontosan ugyan ezt tudnám én is mondani. Nálunk 8 hónaposak a fiúk. Hányadik héten vagy? Tudod már a nemüket?
2011. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

14 hetes vagyok,a nemüket még nem tudjuk,bár már nagyon kíváncsi vagyok.

2011. dec. 21. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Valóban, amellett hogy hogy tudsz majd boldogulni két gyerekkel, a másik nagy kérdés a közlekedés.

Nekem bergon babakocsim volt eredetileg, amit nagyon szerettem, mert kényelmesen elfértek benne, szép is volt. Viszont nagy. És nemcsak ez, hanem az összes iker babakocsi nagy. Az egymás mögöttiek meg iszonyú hosszúak.

Sehova nem tudtam bemenni vásárolni, mindetn a párom és anyu intézett el. Én ezt már nagyon utáltam.

Vettem egy használt MARCO SKY L testvér babakocsit, és abban a pillanatban, ahogy mind a két gyerek ült, már csak azt használtuk, használjuk. Azóta mindenhova be tudok menni, nem néznek ki, nem kell centigetni sem.

Nekem 16. hetesen mondták, hogy az egyik fiú, a másik meg nagy valószínűséggel lány. A 20 hetesen már tuti volt, hogy fiú-lány párosítás.

2011. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!