Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a munkahelye...

Hogyan mondjam el a munkahelyemen, hogy felmondok?

Figyelt kérdés
Két hét múlva kell beadnom a felmondásomat, szeretném normális körülmények között, senkivel nem szeretnék haragot, mert jól éreztem itt magam, időben adom be, bőven letudom még a felmondási időmet is dolgozni, tehát semmiképp nem szeretnék kitolni senkivel, de mégis nem tudom, hogy közöljem a főnöknőmmel, papírral a kezemben, vagy anélkül, mit mondjak... ?

2012. jan. 16. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Oda mész és megmondod neki normálisan ,hogy itt hagyod őket.

Szeretnél felmondani ,ennyi.

2012. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:

Attól is függ, milyen és mekkora cég.

Én felhívtam a főnökömet, és megmondtam neki, hogy van egy jó állásajánlatom (persze már aláírt papír volt róla), és el szeretnék menni, mert úgy érzem, váltanom kell. Megmondtam azt is, nem miattuk történik így (természetesen így is volt). Korrekten álltak hozzá, még a felmondási idő egy részét is elengedték.


Miért két hét múlva kell beadnod egyébként?

2012. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert 6 éve vagyok a cégnél és úgy tudom, hogy a felmondási idő 45 nap.
2012. jan. 16. 11:44
 4/6 Darkkingdom ***** válasza:

Határozott vagy határozattlan munkaszerződésed van?

Mert ha határozatlan,akkor nem kötelezhet a felmondási időre..mert ha nem mész be akkor milessz kirúg?na most nem viccelekde érted...!

Ha olyan amunkaszerződésed ami határozott és minden levan irva hogy köteles vagy maradniaddig mert... akkor bizony maradni kell!

2012. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darkkingdom ***** válasza:
Amúgy meg csak anniy hogy szeretnéd megköszönni az eddigi munkát..és kész megértik!
2012. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Határozatlan munkaszerződésem van.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. jan. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!