Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felmondok a munkahelyemen,...

Ha felmondok a munkahelyemen, és a papírjaimat csak 1-2 nap múlva tudják rendelkezésemre bocsátani, ettől függetlenül a következő munkáltatóm be tud jelenteni?

Figyelt kérdés
Egy példán keresztül: mondjuk én felmondok 2011.03.24-én a mostani munkahelyemen, de ott azt mondják h a papírjaimat csak 1-2 nap múlva tudják odaadni (mivel a cégközpont messze van), tehát mondjuk a papírjaimat megkapom 2011.03.26-án.Az új munkahelyem meg sürget h menni kell dolgozni.Annak ellenére h még nem tudom átadni a papírjaimat az új cégnél, 2011.03.25-én be tud jelenteni az új munkáltatóm?(tudomásom szerint ha egyik nap bejelent a munkáltató az a következő naptól lép érvénybe)
2011. márc. 23. 10:07
 1/1 svegerpeter ***** válasza:
hm tudtommal van utólagos bejelentés is. Ez azt takarja hogy te mehetsz dolgozni és majd utána ha megvannak a papírjaid akkor a cég visszamenőleg bejelent. De nem vagyok ebben biztos hallottam már ilyenről.
2011. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!