Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami ötlet a szobámhoz?

Valami ötlet a szobámhoz?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném kicsit kidekorálni a szobám vagy legalább kicsit feldobni.Mit is mondjak..piros a falam piros ágyam és székem van,sárga szőnyegem.:) elég sötét sajnos a szobám:s tele van animés poszterekkel és most akarok kirakni pár közös képet a barátaimmal.:) elméletileg a jövőhéten graffitizünk a falra ( fekete,fehér spray-vel ami még jól néz ki a piros falon.:-? )

Van pár piás üveg a szobámba imádom őket ( jack daniels főleg.:) )füstölőket is nagyon imádom abból is van pár.:)

igazából nemtudom hogy dobjam fel a szobám mert festeni nem nagyon fogunk mostanában,és ha graffitizek akkor pár idézetet felszeretnék írni.:D

de más ötletem nincs nagyon igazából imádom az örűlt dolgokat,japánt az animéket a a vizipipázás,ezt a deszkás laza stílust..szeretném kicsit ilyenné tenni a szobám.:)

ha van valami ötletetek örülnék ha segítenétek.:)

köszönöm.

14/L


2012. jan. 16. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár ez nem igazán megy a deszkás stílushoz, ha jól tudom, azért leírom, mi jutott eszembe.

Ha szereted Japánt, akkor nyomtass/vegyél magadnak sablont, olyan mintával, ami az országot idézi, pl. cseresznyevirág. Ha ezeket fehérrel, vagy halványrózsaszínnel felteszed a falra, az nagyon feldobja, szerintem.

Illetve ha piros a falad, még ezt is meg tudod csinálni rá: [link]


Remélem tudtam segíteni valamit. :)

2012. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

uhh ez nagyonjóó*-*

köszönöm.:)

2012. jan. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!