Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV-nál buszvezető vagy...

BKV-nál buszvezető vagy akármelyik járművön való vezetés milyen? Szerettek ott dolgozni és nap mint nap vezetni?

Figyelt kérdés
Sajnos még csak B-s jogsim van így még nem lehetek buszsofőr de nagyon jó lenne egyszer:)
2012. jan. 16. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy nem a BKV-nál vagyok,de leírom.

Én szeretem csinálni nagyon.Ez volt a gyerekkori álmom lényegében.Sokat dolgoztam érte,hogy sikerüljön,rengeteget nélkülöztem azért,hogy legyen egy biztos munkahelyem és azt csinálhassam,amit szeretek.

Én szeretek emberekkel is foglalkozni,konfliktusom eddig csak egyszer volt(picit több,mint fél éve csinálom) de az se volt vészes.

A fizetéssel nagyjából meg vagyok elégedve,máshol se lenne több.Nincs hitelem,a házam és az autóm sajátom,így elég.

Talán az a rossz benne(szerintem ez az egyetlen rossz oldala),hogy bent vagy mondjuk reggel 5óra 20tól este 6ig és ebből csak 8,5 órát fizet ki és ennyi számol bele a munkaidő keretbe is.Magyarul egy munkanap ugye 8 óra,egy hónapban van mondjuk 20 munkanap,összesen 160 óra;ennyinek kell meglennie.

És dolgozhatsz egy hónapban 19 napot(így,reggeltől estig) hogy ki legyen a kötelező órád.

Azért egészen más az,amikor reggel bemész 6ra és du.2ig dolgozol(el van számolva az egész)délután még van szabad időd valamennyi.Itt nincs időd,csak este 6 után...plusz mire haza érsz.

Ez egy példa volt,biztosan van ettől jobb is,rosszabb is.

Ezt az időt nem vezetjük folyamatosan,van benne pihenő(osztott idő) is,amire nem fizet vagy csak minimálisan...azért számol egy napra ilyen kevés órát.

De amúgy pozitív,ha ezt nem nézzük.Pihenőnapjaimon nem győzöm behozni az itthon elmaradt munkát,de eddig mindig sikerült :-)

Sok sikert neked is!

2012. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán mire meg lesz a D kategória, addigra az elavult járműveket is lecserélik újakra, biztonságosakra.

Minden szakmában úgy van, hogy a jó minőségű eszközzel álom dolgozni.

A fizetés is hasonlóan lényeges. Kb. 20 éve a BKV jól fizető cég volt.

2012. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!