Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látom másnak a világot?

Miért látom másnak a világot?

Figyelt kérdés
Mióta elhagyott a barátnőm 2 év után, egyszerűen semmit nem látok ugyan olyannak, semmi nem érdekel, nem tudok beszélgetni a barátaimmal, folyamatosan feszült vagyok pedig semmi okom nem lenne rá. Úgy érzem rohannom kell, de nem tudom hova. 19 éves vagyok, tanuló, és úgy szeretném élvezni az életet mint pár hónapja. De egyszerűen nem vagyok már a régi. Volt azóta barátnőm de semmi nem változott. Mi lehet az oka? :(
2012. jan. 17. 18:39
 1/2 Torkosp válasza:
Talán próbálj beszélni a volt barátnőddel újra,semmi újrakezdés csak megdumálni,hogy mi miért...Talán kezdj el egy küzdősportot,vagy csak simán sportolj valamit.Lényeg,hogy jól érezd magad közben,miközben csinálod.Ha meg ezek is untatnak,akkor tuti volt valaha olyan,amit mindig is kiakartál próbálni..próbáld elérni,tűzz ki célokat.
2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolok. Edzek, futok. Igazából minden a régi. Magamon kell változtatni(belső dolgokon) csak nem tudom, hogy fogjak hozzá :)
2012. jan. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!