Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg fog zakkanni? (kicsit...

Meg fog zakkanni? (kicsit hosszú lesz, de olvassátok el kérlek)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akit kb 4 éve ismertem meg az egyik közösségi oldalon. Telszámot is cseréltünk, napi kapcsotban vagyunk. Személyesen még nem találkoztunk, ugyanis egyrészt az ország másik felén lakik, másrészt mert autista, és ez nála azzal is jár, hogy idegen helyen nem érzi jól magát. Szóval, mindent tudunk a másikról, és oly annyira számíthatunk egymásra, hogy nem egyszer volt, hogy az éjszaka közepén hívtuk a másikat, ha éppen baj volt. Sajnos 2 éve belement abba, hogy egy foglalt és gyerekkel rendelkező nővel kezdett. Ez a nő nagyon csúnyán átverte, mert a közös munkahelyükön fűvel-fával... A barátom egyszerűen azóta megbolondult. Elmondása szerint zaklatja a nőt, leskelődik utána stb. Ráadásul ez egy nagyon csúnya cigány nő! (ha magyar lenne, akkor is ezt mondanám rá) Hiába mondom neki azt hogy hagyja már a fenébe, de nem teszi. Egy ideig békén hagyja, aztán újrakezdi. A nő megmondta neki, hogy hagyja már békén. A barátomat még az sem érdekli, hogy ez a nő most egy másik munkatársukkal van el olyan szinten. Olyankor odamegy, és beszól nekik, aztán meg szerelmet vall ennek a nőnek. Átküldte a levelezésüket, és a nő megkérte hogy hagyja békén, és beírta a barátomnak hogy dögöljön meg. Ez a bolond meg pár perc mulva szerelmet vall neki! A nő már a facebookról is tiltotta, és a barátom meg van zakkanva! Hiába van férje a nőnek, hiába csalta meg mindkettőjüket fűvel-fával, egyszerűen rögeszmésen és kényszeresen imádja! Sőt azóta csak a cigány nők tetszenek neki! Már küldtem pszichológushoz, de ő nem akar elmenni. Már a nőnek a férje is megfenyegette (szerencsétlen azt hiszi csak a barátom volt az egyetlen, de a nő ugye ezt is tagadja) de a barátom egyszerűen megbolondult. Félek hogy butaságot fog csinálni. Hogyan segíthetnék neki?
2011. nov. 7. 20:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A családi kapcsolatokba írtam, oda raktam fel. Hogy került át ide???
2011. nov. 7. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit későn, de azért válaszolok. Lehet az autizmusából fakadóan ragaszkodik ennyire ahhoz a nőhöz, nem? Sok ilyesmi betegséget ismerek, az autizmust pont nem, de szerintem simán lehet, hogy amiatt keresi ilyen "kényszeresen" a volt barátnőjét. Nem tudom, hogy te hogy tudnád ezt megoldani, főleg olyan messziről. Nem akarnál személyes találkozót is vele? Talán lemehetnél pár napra, aztán akkor lefoglalnád kicsit, lehetne pár "búfelejtő" napja. Iszogattok miegymás. Jobbat nem tudok, bocsi:)
2011. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a moderátorok rakosgatják a kérdéseket ide-oda, nem tudom miért gondolták, hogy ez a "Kultúra és közösségbe való" (talán a cigányozás miatt, vagy nem tudom)
2011. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy barátodról van szó, jó helyre került a kérdésed, hiszen a barátság az egy közösség. Nem pedig család.
2011. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az autizmus nála abban nyilvánul meg, hogy nem tud meglenni idegen helyen, néha felcseréli a betüket. Érzelmileg nem hat ki rá. Tegnap is beszéltem vele, és állítólag a munkahelyén semmibe veszi a nőt, (amit én nem hiszek el) de sokat bánkódik miatta. Nem tudja felfogni hogy így járt, és örülnie kéne hogy megszabadult tőle. Gyakran megy el egyedül buliba, barátai nem nagyon vannak. Tudom hogy több lánynak is tetszik, akik kedvesek vele, de ő még mindig azért a nőért van oda, aki szépen átverte őt. Néha a legnagyobb gyűlölettel beszél róla, de ha pl én elmondom a véleményem, akkor máris a pártját fogja.
2011. nov. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!