Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégiummal járó veszélyek?

Kollégiummal járó veszélyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nagyon fontos!14 éves vagyok, most fogok menni középiskolába.Lehet,hogy kollégiumba fogok menni, és szeretnék tisztában lenni az ezzel járó veszélyekkel!sürgős!előre is köszi mindenkinek,és az okoskodó kretének válaszát nem akarom hallani!
2012. jan. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak főiskolai koliba jártam, de kb. nem hagytak tanulni, se aludni, mert zajongtak, lopták a kaját, ittak és drogoztak.
2012. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából ez MO. egyetlen geológusképző szakközépiskolája,Békéscsabán van,én meg pest környékén lakok.Nagyon érdekelnek a természettudományi tantárgyak,és itt meglenne az a lehetőség, hogy ezeket megismerjem,és alap szakmát kapjak belőlük.Legjobban a geológusszak érdekelne.Azért se tudok dönteni, mert itt is szeretek élni, szeretek otthon lenni, és a magam módján tanulni, stb.


vélemények?


mit csináljak?

2012. jan. 18. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Fenékbe durrantanak. Egyébként meg nem foss.
2012. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PartyRock válasza:
a kollégium amugy nem olyan rossz van szilencium ami kötelező tanulást jelent olyan mint a napközi, ami nem olyna jó hogy ott szivatni fognak a felsőbb évesek persze nem kell durva dolgokra gondolni meg ezt elis lehet kerülni nem szabd nekik visszaszólni és kösszönni kell nekik
2012. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!