Ez melyik film?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt volt a tvben. Nem nagyon emlékszem rá, de azt tudom, hogy egy nő, meg egy férfi a főszereplő, és a reptéren találkoztak, és a férfi kivett, vagy berakott valamit a nő táskájába, és a repülőn verekedtek rajta nem tudom, de a pasit üldözik, és mivel a nő talizott vele, ezért őt is, és a pasi próbálja megvédeni a nőt. Azoknak akik üldözik kell valami a srác egyik haverjától, valami alkatrész, és azt a végén megszerzik, de a helikopterben felrobban az az akármi, és akkor meghalnak a rosszak.. Meg van benne egy jelenet, hogy a srác egyik búvóhején vannak a tengerparton, és a nőnek meg elkezd csörögni a telója, felveszi, lenyomozzák a hívást, és megtalálják őket. Meg van benne olyan is hogy amikor odakerülnek más ruha van a nőn mielőtt odamentek a szigetre, és akkor kiakad a nő hogy átöltöztette a srác, az meg aszondja, hogy "bombák hatástalanítására képeztek ki, de nem mondom hogy nem néztem oda" vagy vami ilyesmi. és a végén ugyanez fordítva, hogy a nő öltöztette át a srácot.

Hát ha valaki tudja hogy miről beszélek akkor annak grat, hogy ebből rájött, de írjátok meg lécci.


2012. jan. 21. 21:32
 1/5 Detro ***** válasza:

Sok a hiba a szövegben, de az ezen az oldalon lévő kérdésekhez képest nagyon is jó...

Nem tudod esetleg hogy kik játszanak benne, vagy a szereplők miben játszottak még?

2012. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Detro ***** válasza:
100%

+1,5 perc ráfordítással meg is lett :)


Nézze engem bombák hatástalanítására képeztek gombostűvel és rágóval. Fel tudok adni egy bikinit, hogy nem kukkolok. No persze nem mondom, hogy nem kukkoltam.:-)


Kéjjel-nappal [link]


Szerintem erre gondoltál.

Zöld Kezecske ->

2012. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ahwww télleg! köszönöm!!^^ egész tegnap meg ma ezen gondolkodtam.:D

oké oké, amikor kiírtam utána láttam hogy miket írtam, de gyorsan is írtam, meg hát este van ilyenkor kinek fog normálisan az agya??:D

2012. jan. 21. 21:54
 4/5 A kérdező kommentje:
ja most esett le az a "zöld kezecske"...:D lezöldkezecskéztelek;D
2012. jan. 21. 21:59
 5/5 Detro ***** válasza:
Puxi
2012. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!