Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vár mindenki komoly...

Miért vár mindenki komoly válaszokat?

Figyelt kérdés
Én hülye válaszokat várok :D

2012. jan. 22. 22:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert ez az oldal eredetileg nem arra lett kitalálva,hogy unalmukban az emberek ide írogassanak mindenféle hülyeséget
2012. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D nemtom. valószínűleg, mert sajtoskifli. :D
2012. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
komoly választ csak komoly kérdésre lehet írni, de "néha" akkora gyökérségeket tesznek fel hogy eszméletlen
2012. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hat tenyleg nem hulyesegek kiirasara talaltak ki ezt az oldalt, sokan azert arra nem gondolnak, hogy ezt az oldalt kiskoruak is latogatjak, akik valakinek a "vicces" dumajat komolyan veszik, s valami orultseget csinalnak
2012. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az oldal komolyan venné önmagát, a látogatottsága és a kérdések száma a mostaninak elenyésző töredéke lenne.

A kérdezők is válaszolók sokasága ostoba fajankó. Írni, olvasni, fogalmazni nem tudó tahó.

A komolyabbak közül is sokan csak az olyan választ fogadja el, ami neki megfelelő, nem azt, amely valóban segíteni próbál.

2012. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Azért kérdeztem,mert nagyon sok nevetséges kérdést olvastam mostanában,amelyekre a kérdező NORMÁLIS VÁLASZOKAT vár és ez a kettő nekem valahogy nem passzol össze 1 hülye kérdés + 1 normális válasz.
2012. jan. 22. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos... ezek a mai tinik.
2012. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!