Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnál egy ilyen hirdetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnál egy ilyen hirdetésre? ( A k. zás, s. zés és egyéb könnyű ítéleteket kerülni szíveskedjetek. Tudom, hogy névtelenül mindenki szent és az igazság bírója, de csak a komoly és kifejtett válaszok érdekelnek. Megértéseteket köszönöm. )

Figyelt kérdés
Tizenkilencedik kerületben, jól megközelíthető lakásba. Elfoglalt vállalkozó lakótársat keres. 27 éves vagyok, egyedülálló, káros szenvedélyektől mentes, sportos testalkatú. Külön bejáratú szoba. Diáklánynak, fiatal hölgynek. A lakás takarításáért és kedvességért cserébe ingyenes a lakhatás. Fényképes leveleket várok és írj magadról néhány sort, fontos a kölcsönös szimpátia.
2011. aug. 23. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első ami eszembe jut, hogy így akar magának csajt szerezni, persze nem kapcsolat céljából. Érdekes...
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha csak d..ni akarnék is, egy kis kalandot, akkor sme bíznék meg egy ilyen emberben.
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolnék rá,mert gondolom szexuális szolgáltatást is kéne cserébe nyújtani.
2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, de biztos van olyan, aki igen. Viszont kicsit szebben is megírhatnád. Túl tagolt, és vhogy nem jó:D
2011. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na igen, a megfogalmazásaim elég jellegzetesek. Az nyilvánvaló, hogy a hirdetés szexuális tartalmú.


Egy lány barátom ültette a bogarat a fülembe. Kíváncsi voltam, kik jelentkeznek a hirdetésre. Ha érdekel titeket, majd leírom milyen jellegű válaszokat kaptam. Persze nevek nélkül. De az is érdekel, kinek mi a véleménye.

2011. aug. 23. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnének a válaszok:P
2011. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A válaszok engem is érdekelnek:)És az,hogy milyen típusú nők jelentkeztek.
2011. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem sok választ fogsz kapni.
2011. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez ami például érdekel. Hányan jelentkeznek, számít-e, hogy melyik részében vagyunk a szemeszternek. Eddig a legérdekesebb egy 18 éves lány volt. A barátjával szerettet volna költözni. A barátját nem zavarja, ha mással szexel felkiáltással.

A kérdés azért továbbra is áll, válaszolnál ilyen hirdetésre?

Ha fiú vagy, akkor is él a kérdés, mint azt az ábra mutatja.

2011. aug. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!