Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek ballagásra?

Mit kérjek ballagásra?

Figyelt kérdés

Két hét múlva fogok elballagni az Általános Iskolából, és már nem csak a szüleim, de az egész ismeretségi körünk azzal nyaggat, hogy milyen ajándékot szeretnék. Nekem elképzelésem sincs, mit kérjek... Pénzre nem igazán van szükségem, amúgy is csak fagyira meg hülyeségekre menne el, sem pedig mobilra, fényképezőgépre, vagy bármi ilyesmire. Anyáékkal, meg a szomszéddal arról beszélgettünk, hogy valami élményt, valami maradandót kéne kérnem, nem pedig tárgyakat... és nekem igazán tetszik ez az ötlet, de fogalmam nincs, hogy innentől merre tovább. Egy nő azt mesélte nekem, hogy ő 14 évesen azt kérte a szüleitől, hogy a barátnőjével kettesben mehessenek el külföldre 2-3 napra. (Persze valami turista csoporttal mentek, nem pedig egyedül lébecoltak.) Ez sem rossz alternatíva, de több hibája is van. 1.Nem tegnap nyertünk a lottón (Valami fizethetőbbet kéne keresni) 2.A baráti körömből jelenleg senkinek nem olyan az anyagi helyzete, hogy ezt bevállalja a kedvemért 3.(Talán ez a legkisseb baj, de azért mégis, na!) Ö... hát, fenn áll a lehetősége annak, hogy 14 évesen összesz*rom magam felnőttek nélkül, pláne ha valami komplikáció is lesz.

Szóval, ötlet?


2009. máj. 28. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Belepo valami fesztivalra? Konyvutalvany..


De kerhetsz szerintem penzt is, es kosd le, igy nem tudod hulyesegekre elszorni, es szepen kamatozik addig, mig szukseged nem lesz ra.

2009. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Annyira szimpatikus, hogy így gondolkodsz!:-)


Esetleg ha valami olyat kérnél, ahol a családdal együtt tudtok szórakozni? Élményfürdő, vidámpark, bobozás, vagy amihez kedved van!


Nem feltétlen kell külföldre menned, hogy élményeket szerezz. Kéhetsz esetleg egy olcsóbb kirándulást is, mondjuk 2 főre, és akkor a barátodnak sem kell költségekbe verni magát!

2009. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talán egyszer majd az leszek, de még nem vagyok bulizós tipus, aligha érezném magam jól fesztiválokon. A könyvutalvány nagyon tetszik, ha nem is ballagásra, de pár nap múlva névnapomra felhasználom ezt az ötletet :D, és ha valakitől pénzt kapok, akkor most már le fogom kötni. ;)

:D Mindig is szerettem volna elmenni vidámparkba, de még nem volt rá alkalmam. Hogy ez mért nem jutott eszembe?

(Örülök, hogy szimpatikus a gondolkodásmódom, nagyon jól esik ez egy ilyen önbizalom hiányos lánynak)

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!

2009. máj. 28. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is tedd be bankba(esetleg ne kösd le az egészet) és majd ha megjön az ihlet akkor költekezel amire csak akarsz..


amúgy én alig hittem el h.csak most ballagsz az általánosból hihetelnül intelligens a kérdésed meg minden amit leírtál...pl.semmi helyesírási hiba nincs a szövegben+nagyon választékos.ezt sok 20 fölötti is megirigyelhetné.nem ismerlek,de sztem nincs okod arra h.önbizalomhiányos legyél.szerintem azt a pénzt is bölcsen fogod kezelni.sok sikert!

2009. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
: ) Köszönöm,... nem nagyon jutok szavakhoz. Örülök, hogy Te így gondolod, csak ez a kortársaimnál nem jelent valami nagy előnyt, magyarul senkit nem érdekel. A mai világban... fogpiszkáló alkattal, divatos ruhákkal, és két kiló sminkkel több elismerésre tehetnék szert, de mivel én nem vagyok hajlandó uniformizálódni, így ritkán dicsérgetnek, ha előfordul, akkor is általában felnőttek. Talán majd egyszer megjön az az önbizalom. : )
2009. máj. 28. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

én őszintén drukkolok neked és hidd el sokra viheted még, csak ne állj be a sorba.ne akarj másmilyen lenni.lehet hogy most kinéznek pl. a kortársaid maguk közül,különcnek tartanak, de a személyiségeddel te igenis érvényesülsz majd!!sok sikert!!:)


3.válaszoló

egy hozzád hasonló 21 éves lány:)

2009. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! : )
2009. máj. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!