Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáltad már a dezodorral...

Kipróbáltad már a dezodorral való lángszórózást?

Figyelt kérdés
lécci csak 18 éven aluliak válaszoljanak, szeretném tudni mennyire elterjedt ez az idiótaság.(:
2009. máj. 28. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még anno 13 évesen talán
2009. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 11 éves lehettem, amikor szemtanúja voltam ennek. Egy vadászházban megrendezett céges bulin történt, ahová eljött egy srác, aki nagyon meg akarta mutatni, hogy ő milyen vagány. Személyesen még nem próbáltam, de nem is tervezem.

14/L

2009. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég vagány volt (szerintem)! :)


14/F

2009. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam.(nem is egyszer) sztem naon komoloy x)
2009. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jaja, nem is egyszer csináltuk ezt, meg Acetonnal Anarchia jelet rajzolutnk a hittant ahol tartották abba az udvarba, és meggyujtottuk xD volt olyan hogy nálam volt a dezodor olyan 7-edikes lehettem, meggyujtottam, és elkezdett égni a teteje, megijedtem és eldobtam, hirtelen mozdulat volt, csak a végén vettem észre hogy a barátaim közé dobtam, mindenki elkezdett rohanni, csak egynek volt esze eloltani xD
2009. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer léptem be suliba és a legjobb barátom épp a márkás kölnijével gyújtogatta a padomat :D

Máskor pedig órán (!) felgyújtotta a pad belsejét. Nem tudott volna szólni előtte, úgy megijedtem...

Hajlakkal is csináltak ilyesmit...

Én csak kispályás, acetonnal gyújtogatok, egyszer hóba kiöntöttük a nevünket (rengeteg) acetonnal és azt meggyújtottuk este. Meg úgy mindent. Tök jó :) De dezodorral én nem merném, félek, hogy felrobban a kezemben vagy ilyesmi.

2009. máj. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, dezodorral is, ill. padra fújva vagy valami más felületre. Az osztálytársam mesélte, hogy ő egyszer így egy cserebogarat füstölt meg.
2009. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Heh, a koleszban néhány volt lakótársam így irtotta a pókokat a plafonról:D
2009. jún. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
66%

Simán!

Most 18 vagyok és napalmot, füstbombát és lángszórót (lehetőleg napalmosat) akarok csinálni. ;)

2010. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, asszem 14-15 körül lehettem. Nagyon "állat" volt :D
2010. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!