Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kipróbáltad már a dezodorral...

Kipróbáltad már a dezodorral való lángszórózást?

Figyelt kérdés
lécci csak 18 éven aluliak válaszoljanak, szeretném tudni mennyire elterjedt ez az idiótaság.(:
2009. máj. 28. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam már, még 14-15 évesen. Szerencsémre begyújtottam haverommal a vasútállomáson az árkot. (pont ősz volt) XD Azt jött a vonat, mi meg mint a hülye gyerekek elkezdtük taposni mint állat:DXD Kicsit nagy füst lett, de hát :D
2010. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok, és igen, persze, még évekkel ezelőtt! =D Anno ezzel öltük a legyeket és más szálló rovarkákat. =P
2010. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

igen: D

kicsit lepörköltem barátnőmmel egyik fiú osztály társam haját:D de csak egy kicsit.és mikor bejöttek a többiek és kérdezték mi ez az iszonyú bűz meg dezodor szag, mi csak vigyorogtunk mint a hülyékXD

2010. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
De ha egy dezodor elá gyufát tartokés lángszórózok.Akkor felis robbanhat a kezembe a doboz nem ?
2010. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

15:28 Szerintem is, bár látod, sokan megúszták. Ennek ellenére én ilyen dezodoros palackokkal nem merném, se hajlakkal.

Tartsanak lekvárnak, én akkor sem tenném már így kockára az életem... (21 vagyok)

2010. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
fogtok egy üres műanyag flakont abba fújtok sprét (jo sokat), az üveg szájánál meg kell gyujtani, és az üveget hirtelen összenyomni....és tádám ilyen kis robbanás féle valami lesz:) nagyonm jo ezis, de haverom rendesen megégette igy az ujját.
2010. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!