Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkákat kínálnak...

Milyen munkákat kínálnak Svájcban?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni Svájcba a barátommal és arra lennék kíváncsi, hogy milyen típusú munkákra keresnek embereket.

A barátom hajós és banki ügyintéző vizsgát teszi majd le valamint van egy számítástechnika végzettsége. Nekem meg egy marketing vizsgám de nem tudom mit válasszak mellé mit érdemes?


2012. jan. 24. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig az ingatlanközvetítő és értékbecslőre gondoltam de nem tudom belevágjak e?
2012. jan. 24. 14:26
 2/3 anonim válasza:
Szerintem bármit kaphatsz.. A nagyszüleim kint dolgoztak 30-35 évet. Öregapám is és öreganyám is egy ÓRIÁSI szupermarketben dolgoztak. Jó kis fizetést kaptak. Jelenleg itthon vannak és nyúgdíjjasak. Megvan nekik minden amit akartak. Most csak a nagybátyám van oda, egy turbinakészítő gyár alelnökeként. Neki is nagyon jól megy a dolga. Akármire is elentkeztek, biztos vagyok benne, hogy kaptok állást. Szurkolok nektek. ;)
2012. ápr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostanában kissé nehézkes állást találni Svájcban, de ha esetleg van odakint ismerősöd, akkor más óriási előnyöd van!


Nagyon keresik kint az egészségügyi dolgozókat (mint mindenhol), főleg idősápolókat.

2012. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!