Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy nagyon különös álmom,...

Van egy nagyon különös álmom, ami minden nap gyötör. Mit tegyek? Mindig ugyanazt álmodom, már úgy két hete, és még akkor is ezt látom, ha becsukom a szememet: Egy ember mutatóujja. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az a leges legfurcsább,hogy megálmodom hogy másnap mi fog történni.Nagyon félek ezektől a dolgoktól,és ha elmondom valakinek, hülyének tart.Ez miért lehet,hogy én úgymond a jövőt látom?
2012. jan. 26. 13:20
 1/9 MartinMetalCore válasza:
figyelj nyugodj meg először is. Nekem is volt már olyan, hogy mindennap azt álmodtam, hogy meghalok és most nem hülyeségből beszélek. 1 kérdésem van használtál-e valamikor kábszert?? Akármit akármilyen régen... Mert az is előfordulhat, hogy a hatása sokkal később jelentkezik. Ezt nem én találtam ki hanem egy drogmegelőzős előadáson mondták. A faszikám majdnem teljesen belebolondult a látomásokba., álmokba. Ha nem drogoztál egyáltalán sohase akkor passz...De ha igen NE SZÉGYELLD MENJ EL ORVOSHOZ MERT MÉG ROSSZABB IS LEHET!!
2012. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MartinMetalCore válasza:
írtam, hogy nekem is volt ilyen álmom... Nem foglalkoztam vele és két hét múlva eltűnt.
2012. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MartinMetalCore válasza:
Ha nem múlik el akkor a lottószámokra koncentrálj...
2012. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Drogot? 12-vagyok.. xD

És én nem azt álmodom meg hogy valaki meghal,hanem azt hogy felbukott egy ember valahol,meg hogy hanyasa lesznek a jegyeim, és eltalálom az összeset.Lottózzak? :D

2012. jan. 26. 13:33
 5/9 MartinMetalCore válasza:
lottóztál, az meg, hogy 12 vagy nem zárja ki, hogy drogozol... Vannak ismerőseim akik ennyi évesen lelkes marihuána fogyasztók voltak...
2012. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem drogozok... csak előre látok dolgokat :P -.-'
2012. jan. 26. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy az Orákulum!

woáh!

2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez hülye :'DD
2012. jan. 27. 13:22
 9/9 Titanic. ***** válasza:
én azt álmodom mindig hogy megfulladok...... :(
2012. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!