Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem képes minden ember...

Miért nem képes minden ember őrültnek lenni?

Figyelt kérdés

Például ma is rendeltünk pizzát az egyik szünetben, az ablakon adta be a futár, felszegeztük a dobozokat a faliújságunkra, és mondtuk hogy mindenki írja alá, de az egyik csaj csak ült a helyén és szabályosan lecseszett minket, meg hogy dehogy írja alá. istenem, én is szoktam olvasni, de otthon, mert nehogy már valaki megkérdezze hogy milyenek voltak a gimis éveim, és Jane Austen jusson eszembe.

1 hete például betanultunk egy táncot a szünetekben, és rajzon felálltuk és azt táncoltuk a party rock anthemre. Ebben sem volt benne 4 ember.

Meg április elsejét is már tervezgetjük de az a 4 ember nem akar benne lenni, pedig olyanokat találtuk ki, áh.

Hétfőn is az "olvasó" csajhoz odarohantam, felkaptam az ölembe, hogy hülyüljünk már egy kicsit, mert rossz volt őt nézni, de hisztirohamot kapott.

Nem értem, miért nem akarnak az emberek ÉLNI?


2012. jan. 24. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, megvan benned az alap, amiből egy igazi "élőt" lehet gyúrni. Mármint te így éled az életed, és ez tényleg jó dolog, élvezed. De az hogy ő nem csinálja azokat amiket te nem durva és fájdalmas önmegtartóztatásból csinájlja, hanem mert ilyen a kedve. Ő megtalálta azokban a dolgokban a szépséget és az izgalmat amikben te nem, és fordítva. Ezzel nem harcolni kell, hanem el kell fogadni. Vagy esetleg teljesen más dolog miatt, ami egyénfüggő.
2012. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én úgy sajnálom a csajt:S pedig mindenki kedves vele, olyan elutasító:S
2012. jan. 24. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

akik nem tudják, vagy nem akarják magukat jólérezni, azokkal tehetsz bármit... úgyse fognak neked engedni :)

ti még szerencsésnek mondhatjátok magatokat, 4 ember nincs benne a hülyülésetekbe, a töbiek gondolom jól érzik magukat, és ez a lényeg :D és ha lehülyéznek, azt mondják óvodás vagy, hát akkor "FUCK" ne foglalkozz velük, te jólérzed magad, és ez a lényeg :D

mindenkinek így kéne tenni, mert sose lehet tudni mikor lessz az utolsó napod arra hogy jólérezdd magad és ÉLJ :D

de aki nem akarja magát jól érezni, azt ne is rángasd bele a hülyülésbe :D majd rájön magától is, hogy ő nem élt...

de akkor már késő lessz :D

2012. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neked ez az élet, neki más.

Miért kényszeríted?

Semmi baj azzal, ahogy a világot látod, de hogy másra is rákényszeríted, az gáz.

2012. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is tudok őrült lenni, de van akinek nem jön be ez a stílus, nem így akar élni. Tiszteletben kell tartani. Őrültködjetek, de aki nem akar azt ne erőltessétek.
2012. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak csendes őrültek is, akik belül színesebb életet élhetnek, mint te.

Őket úgy hívják, hogy introvertáltak, és bár ma mindenki extrovertált akar lenni, sok területen az előbbiek farvizén se evezhetnétek.

2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!