Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen problémák lehetnek...

Ilyen problémák lehetnek lelki eredetűek?

Figyelt kérdés

Ijesztően sokat alszok.9-10 fele lefekszek,6 fele felkelek,még is egész nap eszméletlenül kimerült vagyok,+nagyon felszínesen alszok,sokszor felébredek,viszont pillanatok alatt vissza is tudok aludni általában.

Majdnem minden nap alszok délután is,nem olyan ritka az sem,hogy 3 óráig kipurcanok.Szörnyű érzés,bűntudatom van állandóan,hogy ennyi időt elpazarlok alvásra.

Folyton folyvást szédülök,fáj a fejem,sokszor beszúr a szívem-vagy a mellem,nehéz eldönteni.Most is össze-vissza ver,mondjuk most beteg vagyok,nemsokára megyek orvoshoz.Lehet,hogy kialakulófélben lévő tüdőgyulladásom van,de ez nem magyarázná a hónapok óta tartó fejfájást és fáradtságérzetet.A mellkasom fáj ha levegőt veszek,a bordám alatt kattog valami,és fáj is.Szörnyen szédülök.

Tegnap este volt egy kisebb hallucinációm is. Álltam a tükör előtt,a szemem sarkából pedig láttam megjelenni valamiféle alakot,éreztem a teste melegét,ahogy hozzám simul,és a fülembe liheg.Ijesztő volt,de tudom,hogy nem igazi.


Ezek a problémák lehetnek lelki eredetűek is?Nem tudom elképzelni mi van velem... :S 14/L


2012. jan. 26. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl vagy terhelve.

A kilenc óra alvás normális.

Lehet emellett alacsony a vérnyomásod.

2012. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Kifáradtál. Szedhetnél multivitamint. És egyáltalán nem alszol sokat, mert a te korodban a 8 óra sokszor nem elég. Korábban kell lefeküdnöd, hogy kipihend magad teljesen. A hétvégét pedih kihasználhatod arra is, hogy jó nagyokat durmolsz.

Több gyümölcsöt, tejterméket kellene fogyasztanod, lehet, hogy emiatt vagy ennyire fáradékony, mert kiürültek a vitamin és ásványianyag tartalékaid.

2012. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet valamiféle depi vagy túlstresszeltség, amiből alvásba menekülsz. De az is lehet, hogy alvás közben nem jut kellő mennyiségű oxigénhez a szervezeted, ezért alszol felületesen és nem vagy kipihent. Nem horkolsz véletlenül? Lehet, jó lenne alváslaborba elmenni, annyi, hogy bent kell egyszer aludni egy teremben, egyedül, és megfigyelnek. Ha valami légzési rendellenesség, megmondják, mi a teendő.
2012. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!