Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem nagyon nagy problémák...

Nekem nagyon nagy problémák vannak a gondolkozásommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beteges, hogy milyen beszűkülten gondolkodom 16 évesen. Még szerencse, hogy nem mondom el senkinek a véleményem vagy, hogy mit gondolok mert 1 barátom se lenne.
2011. okt. 2. 19:30
 1/8 anonim válasza:
fordulj pszichológushoz!
2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldható. Anyum elitéli az ilyesmit, és szerinte én az anyukámmal kellene mindent megbeszéljek nem egy pszihológussal. Pénzem meg nincs.
2011. okt. 2. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

úgy értelmeztem, hogy vannak barátaid, akkor beszélj velük, ha nem értenek meg akkor nem is igaz barátok, de emiatt még biztosan nem veszítenéd el őket

pontosan milyen értelemben beszűkült a gondolkodásod??

2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Irnál példát?

2. Ha akarod, akár, privát üzenetet is íratsz!

3. A www.figyelem.net oldalon vannak ingyenes pszichológusok, egyéb segítő foglalkozásúak is, olyanok is, akik ingyenesen nyújtanak segítséget.


Sok sikert!

2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg írnál példát?
2011. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, én normálisan viselkedem a barátaimmal meg mindenkivel, nem tudják hogy milyen vagyok. Nem is ismer senki, magamon kivül :) Nem birok szeretni senkit,olyan mintha nem lenne szivem se.Voltam szerelmes egyszer, őt szerettem, elfogadtam a hibáival, de mást nem tudok elfogadni.Hibátlan ember meg ugye nincs. Nem beszélve magamról, nem is látok magamtól csúnyábbat. Abba is belekötök, hogy mosogat el valaki, vagy hogy áll meg. (de csak fejbe) Sokszor jön hogy lelőjem már magam..
2011. okt. 2. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenki ilyen. Legalábbis én:D Sőt én ki is mondom. Talán egy kicsit hisztis korszakodban vagy, serdülő korban, és ezért vagy ilyen hiperérzékeny, de nyugi, majd ha elkezdesz dolgozni, lesz gyereked stb.. akkor lesznek nagyobb problémáid is az életben, és szinte alig veszed észre ezeket. Amúgy meg nem baj ez, miért lenne?
2011. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a legelső vagyok

nem ítélkezni akarok, de szerintem a nevelésben lehetett hiba. Vagy túlságosan igényes vagy, vagy szimplán nincs hobbid és nem tudsz máson gondolkozni!

Azt javaslom, hogy keress valami hobbit, és irányítsd a gondolkodásodat! Ne azon agyalj, hogy melyik ember mit hogyan csinál, hanem a hobbidon! Legyen valami hasznos az életedben, és akkor vidámabb leszel! :)

2011. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!