Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mibe tudnák egy törékeny...

Mibe tudnák egy törékeny dolgot becsomagolni?

Figyelt kérdés
Ilyen buborékos fóliám nincs és postázni kellene egy sérülékeny dolgot ami nem szereti a rázkódást. Én egy nagyobb dobozra gondoltam teljesen kidömve újságpapírral. Van valami jobb ötlet?
2012. jan. 26. 22:57
 1/3 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Szívacs?
2012. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy sok törlőkendő vagy esetleg wc papír. Nekem így küldtek múltkor egy bögrét, de reklámban is láttam már, hogy költözködéskor wc papírba csomagoltak (azt hiszem úgy reklámozták a terméket).

Vagy írj ki kérdést, hol tudsz ilyen fóliát vásárolni, lehet nem is drága és lehet kapni valami átlagosabb üzletben is a közelben és probléma megoldva.

2012. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ne újságpapírt használj, mert az nem védi meg, ugyanúgy rázkódik, a szivacs vagy a konyhai törlőkendők viszont puhák és tompítják a rezgéseket, nem rázkódik annyira.
2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!