Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nő létemre...

Lehetséges, hogy nő létemre férfias a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Mivel az oldal anonim és a nevemet sem tüntetem fel, amiből következtetni lehetne, kb. 90%-ban azt hiszik, hogy férfi vagyok :-) Hogy miért gondolom ezt? A megszólításokból, meg úgy általában a megfogalmazásból ki lehet szűrni. Én úgy gondolom, hogy beszéd és testbeszéd hiányában az ember a fogalmazása alapján próbál képet kialakítani egy illetőről. Többnyire ki is lehet szűrni, ez olyan, mint amikor a világtalan ember a hallására és a tapintására hagyatkozik. Tévesen ítélünk meg embereket itt a gyk-n, vagy a fogalmazási mód utal a belső énünkre?
2012. jan. 27. 16:55
 1/6 mus musculus ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy lehet ilyen lényegtelen, apró szösszeneteken filozofálni. Biztosan olyan dolgot fogalmaztál olyan módon, ami a férfiakat jellemzi nagy átlagban, nincs ebben semmi különös, velem is történt már ilyen. Az eredeti kérdésre válaszolva; nagyon is lehetséges.
2012. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs külön férfias meg nőies gondolkodásmód. Van logikus és illogikus. Ugyanakkor félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy az előbbire csak a férfiak képesek.
2012. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor váltogatom a stílusomat, hogy nőnek vagy férfinak gondoljanak a válaszom alapján. És a legtöbbször kitalálom, hogy a kérdező, vagy egy bővebben válaszoló férfi vagy nő. A stílusából, a gondolkodásából, a fogalmazásából.

Úgyhogy szerintem igen, férfias a gondolkodásod.

2012. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit tom én. én ahogy olvasom a sajátomat olyan flegma kamaszkori bunkó paraszt lánynak gondolom, ahogy fogalmazok sokszor, ritkábban egy érett felnőttként olvasom leginkább, mintha egy férfi írta volna. igazándiból nem tudom, hogy rólam mit gondolnak, hogy én fiú vagy lány vagyok-e, hogy van-e olyan, aki már összetévesztett volna, de én úgy vélem, hogy én nem vagyok az a tipikus lány, nem vagyok az a tipikus kamasz, mintha több lennék mint lány, több mint gyerek, több mint kamasz de kevesebb, mint felnőtt. de én volt, h már azt hittem egy fiúra (netről), hogy lány és fordítva :D
2012. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, tegnap pont így voltam. Az egyik tegnapi népszerű témánál egy válaszadóra azt hittem lány, a nevéből is arra asszociáltam, erre írt nekem privátban és kiderült, hogy férfi. Érdekes ez az egész, pszichológiailag lehetne elemezni az embereket a gyk-n keresztül :-D A reakcióikat, érzelmeiket, ki mit hisz, miért stb...
2012. jan. 28. 09:48
 6/6 anonim válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád!
2018. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!