Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan dolog az...

Nektek volt olyan dolog az iskolában amit tiltott a házirend, de neked vmiért engedélyezve volt?

Figyelt kérdés

Nekem volt 2 is.

Az egyik a telefon.Persze álltalánosba nem volt szabad bevinni, reggelente ellenőrizték is a táskát a portán.

Viszont nekem mivel más városban laktam,szabad volt vinnem, igazgatói engedélyem volt rá.


A másik csak rövid ideig tartott a smink.Játszás közben szemen lettem verve és volt egy csúnya monoklim.Mivel állandóan csúfoltak érte, megvolt engedve, hogy addig amíg nem múlik el kisminkeljem magam, hogy ne lehessen látni.


Nektek voltak ilyen kivételezések?

Ne értsetek félre, nem nagyzolni akarok, már rég nem vagyok iskolás, csak ma eszembe jutott hogy mennyire utáltak engem emiatt, hogy mindig volt valami amiben velem kivételt tettek.


2012. jan. 27. 21:23
 1/1 Detro ***** válasza:

Én magammal vihetem mindenhova a gépzsíros análintrúderemet, néha az igazgatónéni is kölcsönkérte...

15/L

2012. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!