Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 7,5 Joule-os légpuska (...

A 7,5 Joule-os légpuska ( vagyis ami itthon engedélyezve van ) mekkora sérülést tud okozni egy embernek 10 méter távolságból? És egy kisebb testű állatnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kisebb testű állat: pl.: veréb én erre lövök,h elriasszam a baromfi kajától,de ha akarom simán letudom lőni,nem nagyon élik túl, a macska viszont örül:D.Emberre nem lőttem még,nem is tervezem,de amugy attól függ.Ha tesre lőssz nem vmi komoly, csak rohadtul fáj(gondolom).Ha a szemet találják el,rossz esetben a golyó eljuthat az agyig és halál.Nyaki ütőér ha nem kap hamar segítséget halál.Attol is függ milyen golyót használsz(tompa/hegyes)
2010. aug. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

embernek???

kissebb véraláfutás,ha elkepja a fogát akkor letörik a foga(golyó,lapos,szoknyáslövedék)

ha lágy részt kap (hegyes lőszerrel)akkor kijukasztja

am a láégpuskalovése semmit nemér

jolvan értem

fáj meg minden de ha már olyan fegyvert veszel ami olcsó legális meg minden akkor vegyél pl nyilpuskát vagypedig gumilövedékes fegyver(100J!!!)

LEGÁLISAN

a cseréplécet eltöri 30 m-röl

embernek a csontját töri!

nyilpuskával viszont maradando serulest is tudsz alkotni

nembeszelve arrol hogy azzal piercing lyuk lövést is tudnál vállalni:D

vagy esetleg fültágítást:D

2010. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2010. szept. 22. 21:36
 4/5 anonim válasza:
gumilövedékessel max. 6-10 m-re lősz, utána már pontatlan+drasztikusan csökken az energiája(kivéve párat amit rendőrség használ és 75 m-re is lehet vele lőni)
2011. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
37%
Madarakkal vagy hasonlóan kicsi testü állatokal tud végezni de kutyával, macskával vagy más nagyobb testű állatal és emberel biztosan nem. Én már lőtem macskát fejbe légpuskával és csak a szemét verte ki, utánna vígan élt tovább.
2014. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!