Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre jól...

Mit tegyek, hogy végre jól érezzem magam a bőrömben? Hogyan tudnám pozitívabban felfogni az életet?

Figyelt kérdés

Tudom 100 ezer ilyen típusú kérdés van az oldalon, de hiába

olvasom őket, egyiket sem találom hasznosnak! :/

Nem ez a legjobb időszak az életemben,annyira üresnek érzem magam, mintha nem lenne miért élni. Most ezzel nem is azt akarom mondani, hogy meg akarok halni vagy ilyesmi, mert én szeretek élni, csak ÍGY nem szeretek, ahogy most.És ezek olyan dolgok sajnos amiken nem tudok változtatni se én se más. :(

Szinte mindennap ugyanaz történik velem,elmegyek suliba

elunom magam aztán hazajövök fáradtan és ami ott fogad legszívesebben hátrafordulnék és elszaladnék! De nem lehet... Egyáltalán nincsenek semmilyen terveim a jövőre sem, csak élek egyik napról a másikra,hogy majd lesz ami lesz! :( Rengeteg problémám van, az egész életem abból

áll, mindig történik valami + ezek mellett még itt vannak azok gondok is, amik mindennaposak.. Meg még a hülyeségek

amiket beképzelek magamnak! Pl: hogy ronda vagyok!

Tudom, hogy nem vagyok ronda, de valami miatt nem tudom

elviselni saját magamat! :S A facebookról azért töröltem magam egyszer, mert láttam, hogy olyan képeket és videókat tettek rólam fel amik nekem nem tetszettek és megláttam magamat és hányingerem lett, annyira szomorú voltam, hogy szinte sírtam és letöröltem magam. Elkezdtem nézni a videót magamról, megláttam rajta saját magamat

meghallottam a hangom és egyszerűen nem tudtam tovább nézni! :(

Barátaim sincsenek, vagyis vannak,de valahogy senkit nem érzek a barátomnak, annyira túl érzékeny vagyok, hogy

mindent magamra veszek és mindentől elszomorodok! :(

És teljesen egyedül érzem magam, mintha engem senki nem bírna, senki nem szeretne, senki nem foglalkozna velem!

Ennek véget szeretnék vetni! És jól érezni magam végre!

Ez hogyan lehetséges?? :)


15/L


2012. jan. 27. 23:45
 1/7 RipKoresz válasza:
Túlságosan rosszul nézed magad körül a világot. Nem vagy megelégedve magaddal, mikor biztos(mindenkinél), hogy Te is szép vagy. Csak másban! Ha akarod, írj privit!
2012. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RipKoresz válasza:
És próbáld meg máshogy (jónak) nézni mindent!!
2012. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

15 évesen nem látod tisztán magadat. 10 év múlva ha visszatekintesz arra kislányra aki most vagy, nevetni fogsz a jelenlegi "problémáidon". Adj magadnak időt, légy türelmes önmagaddal. Sokan cserélnének veled, akik az út végén járnak. Örülj annak, hogy fiatal vagy. Ne utáld magadat. Miért szeretne bárki is, ha magadat sem szereted. Nézd meg azokat, akiket sokan szeretnek. Valószínűleg a legtöbbje önimádó senkiházi, mégis a pozitív üzenetek magukról meggyőzi a körülötte levőket és barátkoznak velük.


Egyébként az előttem szóló rád mozdult. Kerüld ki, valószínűleg csak ki akarja használni a sérülékenységedet.


A legjobb tanácsom, hogy keresd fel ezzel a problémával a háziorvosodat és kérd meg irányítson szakemberhez. Ne betegségnek fogd fel, de merj segítséget kérni olyantól aki tud is segíteni. Hidd el a legjobb akarattal sem tudunk itt vidámmá tenni varázsszóval!

2012. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod :DD
2012. jan. 28. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez pont olyan mintha én írtam volna. :(
2012. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak azzal vagyok úgy, hogy napról napra élek, és hajtom magam, kb a semmiért, mertmost hiába jutok be pl egy kva jó egyetemre, rohadt jó eredménnyel, soha a büdös életben nem lesz olyan életem amilyet én akarok. Hiába töröm magam. M.o. egy sz.r... én kb ezért vagyok úgy hogy má lassan feladom.


14L (tom h fiatal vagyok, ehhez köthetően nem nagyon kérek megszólalásokat, még azoktól sem, akik azt írják, hogy akk minek írtam a koromat :3 )

2012. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hasonló volt velem is a helyzet. Egyszercsak felragyogott fejemben a fény! Pont 15 voltam, 3 éve. Rájöttem, hogy csak én segíthetek magamon, és tudtam, hogy képes vagyok magamon segíteni, te is képes vagy rá. Olyan nincs a saját személyes életedben, hogy: "dolgok amiken nem tudok változtatni". Vannak dolgok, amiket nem irányíthatsz, de azok kívül esnek a személyes életeden, és nincs is arra szükség, hogy irányítani tudd őket.


Nekem sírni volt kedvem, ha eberek közé kellett mennem és kommunikálnom kellet velük, ez mind önutálatomból fakadt. Volt, hogy minden este azzal a gondolattal merültem álomba, hogy:"Bárcsak elaludnék örökre!"

Szerencsére felismertem a problémát önvizsgálat útján. Aztán kerestem megoldást és véletlen rátaláltam a Titok filmre, majd Brian Tracy-re és teljesen megváltozott a gondolkodásom. Amire jutottam:

Ne feledd, TE alakítod saját életedet, körülményeidet. TE döntöd el miként érzel emberek, helyzetek iránt. Minden rajtad múlik! Ha ezt nem vagy képes felfogni, sosem lehetsz boldog igazán, örökké sötétségben tapogatózol majd, így nem fogsz találni semmiben megnyugvást,kielégülést. Az ember természeténél fogva társas lény, tehát szükséged van emberekkel való kapcsolatokra, de ezeket a kapcsolatokat is te "vonzod be". Az elfogadható, ha néha egyedüllétre vágysz, de nem szabad, hogy magányba merülj, mert akkor úgy érezheted, hogy senkinek sem vagy fontos, nem vagy értékes ember, ez pedig depresszióhoz is vezethet. Az ember az emberi kapcsolataiból és azok minőségéből mérhető. Illetve kell, hogy legyen értelmes célod, amiért minden nap felkelsz és alig várod, hogy tegyél ezért a célodért a nap folyamán. Meg kell tanulnod néhány természettörvényt ahhoz, hogy tudd min kell változtatnod. Keresd fel Brian Tracy Főnix Szemináriumát és hallgasd, ő majd rávezet a helyes útra, ha TE is akarod.

2013. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!