Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért remegek ha stresszes...

Miért remegek ha stresszes helyzetbe kerülök? És mit tehetek ez ellen? Borzasztóan zavaró.

Figyelt kérdés
Ha valamilyen stresszes helyzetbe kerülök, vagy ideges vagyok valami miatt (javarészt ha több ember előtt kell beszélnem vagy előadnom valamit) akkor remegni kezdek, és sehogy sem tudom megszüntetni. Ha elmúlik az idegesség és kikerülök a stresszes helyzetből akkor megszűnik a remegés is. Aztán ha megint adódik egy ilyen alkalom akkor újból remegek. Főleg a kezem, ez tudom hogy gyakori sok embernél ha ideges, de a lábam és szinte az egész testem beleértve a nyakam (szóval a fejem mozog akaratomon kívül) és ez elég zavaró, és érdekes látványt nyújthatok, pedig az iskolába járáshoz hozzá tartozik hogy néha ki kell állni sok ember elé, de mivel velem ez van, mindig kerülöm az ilyen alkalmakat, volt olyan hogy annyira féltem kiállni, hogy tudtam hogy felelés lesz és inkább nem mentem be a suliba. Mit tudok tenni ez ellen? Vagy ezt csak vegyem természetesnek és fogadjam el? De akkor is nagyon kellemetlenül érzem magam ha rámjön ez a dolog... Nem tudom mi lehetne a megoldás.
2012. jan. 10. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy remegtem hasonló helyzetekben. Erre az a megoldás, h minél többször kell ilyen stresszes helyzetbe kerülnöd és előbb-utóbb elmúlik a remegés, mert megszokottá válik a szitu.
2012. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!