Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnátok véleményt lakástörlesz...

Irnátok véleményt lakástörlesztövel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Anyuék házat vettek,én adóstárs lettem.a régi ház lett megterhelve,amibe én költöztem be a családommal.75ezer havi törlesztövel inditottunk.fizettük tisztességgel,amig anyu és férje munkahelye megszünt.kértünk fizetéskönnyitést,1 évre megkaptuk havi 50ezerrel.letelt az év,a bank közölte,h a törlesztö mostantól 108ezer havonta.anyuék anyagi csödben vannak,nagy a baj náluk,nem tudják még a felét se kifizetni.én sem tudom vállalni.a gyesem 30ezer,a párom 100ezret keres jelenleg.ja és van még1 házunk,természetesen hiteles,57ezer/hó.ezt a párom vette az elözö csajával,de a csajnak nem kellett,a hitelt nekünk kell fizetni.a kocsimat nyáron összetörte egy barom.eladni sem tudom,mert hiteles.azt is fizetem.a többiröl már nem beszélek.megfordult a fejembe,h hagyom a házat,nem fizetjük tovább,nem éri meg még 20évig fizetni.ti képesek volnátok lemondani a házatokról?
2012. jan. 28. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!