Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek a 2012-es VilágVégé...

Ti hisztek a 2012-es VilágVégében?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy, nem lesz akkora szerencsénk.
2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Molly1 válasza:

Igaz világvége lesz, de mi azt nem érjük meg.

A maják írtak másik naptárt de még azt nem találtunk meg,amúgy nem a maják naptára időpontjában lesz világ vége hanem kb.500 év múlva,a nap kisülései miatt.

Hogy a kérdésre válaszoljak:NEM

2012. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

előző válaszadónak:honnan vetted ezt?a majáknak csak ez az egy naptárjuk van, és ez számolja a náluk ismert hónapokat, éveket évtizedeket, és stb.-t.Ez a naptár 5 ciklusból áll, mindegyiknek van kezdete és vége.Mi most a maja számítások alapján az 5. ciklusban élünk, és annak vége lesz 2012.december.21.

És az az érdekes, hogy ezután már nem írtak több ciklust.Egyébként nem csak a maják jósolták már meg a világvégét:Az indiaiak is, az Észak-Amerikában élő hopi indiánok is, és még egy jó pár nagy nemzet.

Bizonyára te is ismered a nagy jóst:Nostradamust.Ha nem, keress rá wikipédián.Ő is megjósolta a verseiben a világvégét:"És az égi tűz szikrázó csóvát húz maga után". Ebben az az érdekes, hogy Nostradamus semelyik versében sem ír évszámot.Mi lehet az az égi tűz?Talán egy meteorit, és az húzza maga után a csóváját, vagy a napkitörésekre kellene gondolnunk?Nem tudhatjuk.



AZ ÉN VÉLEMÉNYEM:Szerintem Biztosan fog valami nagy változás történni 2012-ben a Földön.Ha ez nem is világvége lesz, biztosan mi is megfogjuk ismerni a hatását, és remélem, ez majd elgondolkodtatja az emberek millióit, hogy jobban odafigyeljünk a környezetünkre, ugyanis mi is hatással vagyunk rá, és ő is miránk.

Különben is, ha az emberek kihalnának a bolygón, akkor a Föld évmilliók során képes lenne regenerálni magát, és ugyanilyen változatos élet alakulna ki, csak idióta, nem gondolkodó, önfejű emberek nélkül(főleg a fehér emberekre gondolok, de ez nem azt jelenti, hogy rasszista vagyok!)


Hát, most hirtelenjében ennyit tudtam leírni, de ha érdekel a téma, akkor privát levélben szívesen beszélek veled!

2012. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Nem évmilliók, hanem kb 200 év alatt tudna regenerállódni a Föld! És kb 10.000-20.000 év alatt teljesen el tudná tűntetni az emberiség nyomait.



Hogy szerintem lesz-e világvége idén? Remélem, lesz!

2012. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz, sajnos...Örülnék neki pedig, mert utálok mindent és mindenkit, utálok itt lenni. Mindig azt kívántam, hogy halna ki az emberiség, mert akkor a többi élőlénynek és a bolygónak is sokkal jobb lenne...
2012. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Molly1 válasza:
Nem vagy túl optimista
2012. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mar elkezdodott a vilagvege! :O
2012. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!