Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kint van a viszkis! Szerintem...

Kint van a viszkis! Szerintem egy korszak zárult le . Ti, hogy látjátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Nem nézek TV-t, nem rádiózok és nem olvasok neten/újságban sem...


De akkor még foglakoztam hírekkel mikor börtönbe került...


Viszont ma már édesmindegy - nekem - hogy hol van a viszkis... Tudom kik a fontosak nekem, és velük törődöm, attól pedig tisztán tartom a fejem amit médiában sugároznak...


Egy korszak zárult le? Mert? Most miben változik számomra és a többi több millió magyarnak az élete?


Van egy rakat bűnöző és naponta jönnek-mennek a börtönből csak épp nem lett mindből hírhedt/híres "közéleti szereplő".

2012. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Én örülök neki hogy kiszabadult! Én nekem nagyon szimpatikus szerintem baromi nagy forma. Korszak mint olyan, szerintem akkor zárult le, amikor lecsukták. Kár hogy ennyit ült, egyébként én szívesen beszélgetnék vele egyszer.
2012. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!