Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös alul és nagyon...

Nagyon szőrös alul és nagyon zavar. Ti mit csinálnátok a helyembe? . :\\ A borotváláshoz még fiatal vagyok szerintem. :|| 12/L

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék kapni
2012. jan. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös voltam 12 évesen,de én leborotváltam ott is és a lábamat is.A lábamat már 10 évesen elkezdtem.Nem azt mondom,hogy kövesd a példámat,de ha mást nem,hát nyírd meg.
2012. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy érzed..ha le akarod vágni, tedd azt, aztán majd meglátod/megérzed hogyan jobb
2012. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
55%
Miért zavar? Ez természetes, és mindenkinek ilyen. Gondolom nem élsz még szexuális életet, tehát feltételezem, más nem nagyon látja, mást nem zavar. Csak meg kell barátkoznod vele, ez természetes dolog, nem kell hogy zavarjon.
2012. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha nem élsz nemi életet felesleges leborotválni ;) max. nyáron a bikinivonalat ha esetleg annyira szőrős
2013. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!