Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ekkora szerencsét...

Hogy lehetek ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés

nos két dolgot kell most tudnotok rólam az egyik, hogy ki nem állhatom azt a vámpíros filmet, az alkonyatot, csak egy negyed órát láttam belőle, de leszívta az agyamat és bealudtam, a könyvet sem akarom kiolvasni, hányok attól az edvárd gyerektől is.

a másik, hogy szeretnék németből egy komolyabb nyelvvizsgát tenni, ezért eldöntöttem, hogy veszek egy német nyelvű könyvet és kiolvasom gyakorlásképp.


el is mentem a könyvesboltba, volt ott egy vastag könyv, tetszett a borítója is, és németül volt. hát megvettem és nem volt olcsó. itthon el is kezdjem olvasni, az elején még nem is sejtettem, semmit, de amikor beleolvastam a közepébe, ilyen szavak jöttek velem szembe, hogy Bella, Edvard, Diamanthaut, vampir... szóval itt leesett a dolog, hogy sikerült megvennem az alkonyat német kiadását. amúgy a könyv címe ez: Biss zum ende der Nacht. ebből most tényleg rá kellett volna jönnöm? még a hátulján a leírásból sem lehetett kiszedni, hogy milyen könyv ez. kéri valaki?


2012. febr. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Valódi könyvolvasó sosem vesz úgy könyvet, hogy bele sem néz! Sőt, a hátlapját kellett volna megnézni. Azt meg már külön nem hiszem el, hogy az elején nincs semmi ábrázolás!
2012. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
be volt csomagolva, a borítón elől egy nő feje van oldalról, és nem a Bellának a feje. a borító hátoldalán pedig csak egy idézet van, amiben semmi utalás nincs se vámpírokra, se a szereplőkre, sem a történetre. azt hittem, egy sima szerelmesregény
2012. febr. 3. 15:22
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként meg bemehetsz az Alexandra könyvesboltba és megnézheted, hogy igazam van
2012. febr. 3. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor add el teszveszen.
2012. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak üzenem, hogy tényleg nem lehet felismerni, mert teljesen más a borítója.

Szerintem abból kellett volna rájönnöd, vagy legalább gyanút fognod, hogy rajta van, hogy Stephanie Meyer. (Én legalábbis amikor könyvtárban nézegettem a könyveket, úgy vettem észre(én örültem, hogy megtaláltam:D)) Máskor ha német, vagy más nyelvű könyvet veszel mindig nézd meg, az első lapon(még a regény kezdete előttin) ott van apró betűkkel sok más információ mellett, hogy a mű eredeti címe. Oda van írva hogy Twilight.

Én szívesen elfogadnám, csak nem akarok interneten keresztül így vásárolni.

Amúgy tényleg ügyes vagy.:DD :S Ha van német ismerősöd, vagy olyan aki szereti a németet, ajándékozd neki.

2012. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia Én németet tanulok szívesen megvennél menyiért adod?
2012. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!