Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen aljadék?

Figyelt kérdés
Nem tudok kapcsolatoto kialakítani senkivel. Zárkózott vagyok,lassan kezdek befordulni. Barátaim főként a facebookon van.:S Élőben nem tudok kezdeméynezni. Annyira nyomoroék kis rákfene vagyok. Kár belém az étel.
2011. nov. 9. 14:59
 1/10 anonim válasza:
35%
Voltál már bebaszva? Nagyot tud dobni az önbecsülésen és a bátorságon is!
2011. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel a hozzáállással így is marad. Semmi nem változik, csak akkor hogyha változtatsz rajta. Először meg kellene találnod az okokat, hogy miért vagy "szerencsétlen", mit csinálsz rosszul vagy esetleg mi a gyökere ennek. Amíg nem tudod min kell változtatnod addig nincs megoldás, az persze rosszabb ügy ha rajtad kívül álló dolgok miatt vagy ilyen (családi körülmények, stb.). Az ilyen dolgoknak idő kell hogy rendbe jöjjenek. Először is találnod kell valamit amiben tudsz hinni, nem kell hogy vallás legyen de olyan valami amiből erőt meríthetsz. Az én esetemben ez a zene volt. Ha van valami ami erőt ad akkor keresd meg a hibáid és változtass. Persze ez nem könnyű menet. Először meg kell értened hogy nem vagy kevesebb másoknál, vannak értékeid és hibáid is mint mindenkinek. A leírásodból gondolom nem szereted magad, pedig pont ez a kulcs, találd meg az értékeidet, találd meg miben vagy jó és tanuld meg szeretni magad. Aki magát nem tudja szeretni azt más sem fogja.


Gondolkodj el azon amit írtam, nem biztos hogy igazam van de ha már el gondolkozol rajta közelebb kerülsz a megoldáshoz!


18/F

2011. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos vannak értékeim. Nem érzem,hogy bárki is szeretne. Nem kaptam/kapok elég szeretetet.
2011. nov. 9. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha ne azt nézd, hogy mik a hibáid, mert az mindenkinek van. Inkább azt, hogy miben vagy jó, és hogy mivel áldott meg Jehova. A tulajdonságaid alapján, tényleg lehet hogy alapból vagy ilyen, vagy valami miatt. Próbáld csak a jót látni. Csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, és akkor meglátod jobban fogod érezni magad! Remélem tudtam segíteni. :)
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
személyiségfejlesztő könyvek, pl Brian Tracy (van hangoskönyvben is) szedd le vhonnan.
2011. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
mennyé bordélyházba :) ott osztanak palacsintát :D
2011. nov. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na,ja.:S
2012. jan. 9. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! Kimész nyáron egy fesztiválra,egy deci vodka+4sör és aznap dugni fogsz!
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én komoly kapcsolatot szeretnék.
2012. márc. 2. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Első: Az biztos xD

Én is ilyen vagyok, nem tudom miért:) 5 ember van az életemben, aki előtt meg merem mutatni az igazi énem. Őket nagyon szeretem, és ők is engem.

2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!