Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira hülyén...

Mit tegyek? Annyira hülyén jött össze eddig minden az életemben.

Figyelt kérdés
Pletykákat kevertek körülöttem, amik nem igazak, és sokan utálnak, pedig megesküszöm, hogy nem csináltam semmit. Van aki hülye r...ncnak nevez, van aki egy rakás szerencsétlenségnek, pedig nem is ismernek. Először csak a lányok kezdték, de mostmár a fiúk is úgy állnak hozzám, hogy már rám se néz egyik se. Megmerek rá esküdni, hogy az égadta világon nem csináltam semmit, akkor mégis miért ilyenek velem? 18/L
2012. febr. 3. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek már! :(
2012. febr. 3. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
irigyek rád mert biztos jól nézel ki és nem álltál be közéjük,nem vagy olyan mint ők és emiatt manapság már elítélnek,de ha megnyugtat akkor velem is csináltak ilyet pedig nem ismertek 18/F
2012. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mégis meddig lesz ez így? Idén érettségizek, ugye egyetemen nem lesznek ilyenek?
2012. febr. 3. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
őszinte leszek nem tudom de reménykedek benne,hogy egyetemen nem lesz ilyen problémád mert addigra talán már mindenki érettebb lesz meg talán nem is ismernek és így új lappal vághatsz neki
2012. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valaki megharagudott rád, és ki akar csinálni ezzel.
2012. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit tehetek ellene? Egyáltalán tudok valamit tenni ellene? Magyarázkodni már próbáltam, de nem hisznek nekem. :(
2012. febr. 3. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos semmit,ne foglalkozz velük,fordulj a barátaid felé akik hisznek neked
2012. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!