Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátság? Fontos vagyok...

Barátság? Fontos vagyok egyáltalán neki?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindenen felkapja a vizet. Nem érdekli ha nem is úgy volt a történet ahogy ő gondolja akkor is megharagszik. Több napig nem néz rám, nem szól hozzám, ha odamegyek egy társaságba ő elmegy...így nem tudok vele normálisan kibékülni. Mindig ELVÁRJA hogy én kérjek bocsánatot, akkor is ha nem az én hibám volt az összeveszés. 5 éve vagyunk barátok és eddig ha összevesztünk ő egyszer se jött oda, hogy kibéküljünk. Mindig nekem kellett oda mennem, mert egyébként az egész barátságnak lőttek volna. Sose kér semmiért bocsánatot, mindenért engem hibáztat. Barátság ez egyáltalán? Fontos vagyok neki? Mert egyébként jól elvagyunk de ilyenkor ....
2012. febr. 5. 16:07
 1/1 Katty2424 válasza:

Szerintem valamikor kapd el őt, és mindenképpen mondd el mindezt neki, mert így nem lehet ezt folytatni! Sajnos tapasztalatból tudom. Én is kicsit hasonló helyzetben vagyok, nekem is van egy kis probléma a barátnőmmel. Eddig mindig elfojottam, és semmit se szóltam, de egyre rosszabb... Szóval ne halogasd... Most én is elhatároztam, hogy mindent elmondok neki, ami nem tetszik nekem vele kapcsolatban! Meg persze azért közben ne feledkezz el a jó dolgokról sem! Amikor jól elvagytok, a szép pillanatok...

Remélem segítettem....

2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!